Wpis z mikrobloga

Wiecie co na prawdę czyni Was przegrywami? Nie to, że nie macie chłopaka/dziewczyny. Tylko to, że wydaje Wam się, że bez tego jesteście nikim i wszystko temu podporządkowujecie. Chodzicie na siłownie, kupujecie nowe ciuchy i próbujecie się jakoś ogarnąć nie dlatego by lepiej się ze sobą czuć, tylko by spodobać się jakiejś choćby jednej dziewczynie, która zechce z Wami być. Życie można ciekawiej spędzić niż na szukaniu partnera na życie. Nic dziwnego, że kobiety Wami gardzą, skoro jedynym Waszym celem w życiu jest zdobycie dziewczyny i przestanie być prawiczkiem. Korzystajcie z tego co macie, podróżujcie, poznawajcie ludzi (nie muszą to być kobiety), rozwijajcie swoje hobby. Jak nie macie co z pieniędzmi zrobić to oddajcie potrzebującym.
https://www.youtube.com/watch?v=-vZXgApsPCQ
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #tfwnobf
  • 131
  • Odpowiedz
@paintszopnoob: ehhh, jak do dziecka. Ja sobie doskonale zdaję z tego sprawę, tylko śmieszy mnie to głupie mówienie 'bądź sobą' ale jednak zmień się, skoro twoje życie ci nie pasuje. Widzisz już, gdzie popełniasz błąd w myśleniu?
  • Odpowiedz
@AlgorytmPrima: Rób swoje/zajmij się sobą i swoim hobby to nie jest to samo co bądź sobą. Chodzi o to, aby nie robić czegoś tylko pod wyrywanie dziewczyn tylko robić coś co sprawia ci rzeczywistą przyjemność. Chyba, że przyjemność sprawa ci brak kontaktu z płcią przeciwną i masturbacja do anime, a wmawiasz sobie, że potrzebujesz dziewczyny to wtedy masz problem.

Nigdzie nie piszę "bądź sobą" bo to najgłupsza rzecz jaką można
  • Odpowiedz
@Naxster Za te twoje komentarze pod tym wpisem dałbym ci nawet 10 plusów ale Białek mi multi pobanował.
To jest poważny i złożony problem ale ludzie tacy jak OP wolą trywializować i ośmieszać
  • Odpowiedz
@agus123123

@Piasqun: Bo dobro zatacza krąg. Tobie nikt nie pomógł, bo ludziom z Twojego otoczenia nikt nie pomagał i uważają, ze po co mają Ci pomagać skoro nikt im nie pomógł. Jak zaczniesz pomagać innym, to zmienią nastawienie do Ciebie.

Gówno prawda, #!$%@? i pomagam innym i wszyscy mają mnie w dupie. Kiedyś nawet dawałem pieniądze śmiercią, których zarobek polega na wstawienie na pudełko chorego dziecka (musi być dziecko
  • Odpowiedz
@agus123123: Tak a propos tematu, to wydaje mi się, że to jest dużo głębsze i dochodzą tutaj naleciałości z dzieciństwa. Sporo takich osób zapewne nie zaznało wystarczającej miłości od rodziców, nie mieli tyle wsparcia ile chcieli i potrzebowali, byli pewnie pogardzani, nieakceptowani, czuli się nikim. I ta mityczna kobieta, której tak usilnie szukają i pragną, to w dużym stopniu uzupełnienie tych braków. Seksualność swoją drogą, ale przede wszystkim im potrzeba
  • Odpowiedz