Wpis z mikrobloga

Niedawno miałem podobną sytuację w Carrefour Express. Przychodzę, a stojący obok drzwi pracownik mówi: "Zamknięte" bo on musiał sobie papierosa spalić i przez telefon porozmawiać.
  • Odpowiedz
@DooWo: Znam kolesia osobiście, największy bufon i burak, jakiego można sobie wyobrazić. Do tego parcie na szkło i po trupach do celu.
  • Odpowiedz
@DooWo: Pracuję jako ekspedientka i nic mnie nie zdziwi... (,)

Ani ludzie stukający w ladę/gablotę/chłodnię/szybę i drący się "jest tu ktoooooś?".


Ani ludzie którzy sądzą że wytrzyma się przez 6/8/12h [zależy od zmiany] bez wizyty w WC, czy nawet bez napicia się.


Ani ludzie, którzy są nadal mentalnością w PRLu i według maksymy "klient nasz PAN" mam nie tylko być uprzejma, ale też kłaniać się nisko 'po
  • Odpowiedz
@DooWo: #!$%@?, wszedłem na profil tego typa, zawsze jak trafię na fp takiego lamusa zastanawiam sie jakim cudem oni kręcą takie liczby, przecież typ jest zwyczajnie irytujący XD a tu ponad 50k lajków (w tym 8 znajomych () )
  • Odpowiedz
@DooWo: "Jednak ułamek sekundy później przeżyłem jedno z większych zdumień ostatnich miesięcy bowiem,jako żywo, o JEDEN METR dalej stoi niewiasta w uniformie z logo PŁAZ"

Jeżeli to jest jedno z jego większych zdumień z ostatnich miesięcy, to co on kurła pierwszy raz z piwnicy wyszedł w 2018 roku. Ja perdole ,tym razem napisał na facebooku a następnym razem to chyba z matką wróci.
  • Odpowiedz
@DooWo: @Xune: @crazyfigo: Miler za czasów swoich pierwszych produktów (czyli m.in. kaszkietów z roku 2013) to zupełnie inna firma. Wtedy jakość produktów była wysoka, obsługa klienta zadowalająca, bo pakowanie i wysyłki ogarniał sam. Nie była to masówka tylko krótkie serie sprzedawane za pośrednictwem bloga. Teraz wykorzystuje swoją markę i oferuje niestety głównie rzeczy przeciętne. Szczególnie dotyczy to wszystkiego co brandowane jego logo. Kaszkiety trzymają poziom, bo wykonuje je po
  • Odpowiedz
@DooWo: dla mnie to nie jest nic szokującego. Babka ma przerwe i koniec kropka. Czemu taki panicz książe w ogóle kupuje w tak mało prestiżowym sklepie jak żabka?
myślę, że to po prostu skok na #!$%@?ą atencję.
  • Odpowiedz
@goodli: MTM to chyba po prostu garnitury z oferty dopasowane wymiarami, ja miałem na myśli całkowite bespoke. Choć ja i tak do Tomasza jako firmy w tym zakresie mam stosunek dość ostrożny. Niemniej jednak sam dla siebie miał bardzo dużo ciekawych i udanych realizacji, więc w jego gust i wiedzę trudno powątpiewać.

W Poznaniu zdecydowanie bardziej polecam pracownię Krupa & Rzeszutko. Znacznie mniej pompatyczna i bardziej przyjazna atmosfera, a i przede
  • Odpowiedz