Wpis z mikrobloga

@DooWo: ten pan ma wyrobiona opinie jako pracodawca, chyba w poznaniu to wiedza? Polecam poszukac w necie, slyszalem zreszta osobiscie opinie bylego pracownika tam...
  • Odpowiedz
@DooWo: > Miałem osobiste przygody z tym Panem(spierdzielone zamówienie szmatek do kieszonki za 3k) i o kryzysach w social mediach wybuchających przez tą firmę można by fajny licencjat napisać xD

@DooWo: słynne historie, legendarne na forum But W Butonierce :)
  • Odpowiedz
Tu dla przykładu mój Żubr, który Żubrem nie był, a wspomnianą krową. Po lewej foto ze strony internetowej sklepu, po prawej rzeczywistość. Coś poszło ewidentnie nie tak


@goodli: przeci to jest zupełnie inny wzór!
  • Odpowiedz
@DooWo: ja w takich sytuacjach jak widzę, że panna odkłada papierosa na parapet i zrywa się lecieć do kasy mówię, żeby sobie spokojnie dopaliła papierosa bo ja moge chwilę zaczekać a jej sie należy chwila przerwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DooWo: i właśnie teraz cały mój szacunek do Tomasza Millera odleciał gdzieś daleko. Prawdziwy swój wizerunek ludzie przedstawiają w sytuacjach do których nigdy się nie przygotowywali, w postach nieprzemyślanych - pisanych pod wpływem chwili.
  • Odpowiedz
@DooWo: ale odważny pan, na fejsiku zapytał. Jakby tej pani płacili odpowiednio albo miała zmienniczkę to by go ktoś obsłużył. Nie jej wina, że pracodawca oszczędza. A swoją drogą co zajmie więcej czasu: poczekanie aż wypali czy jazda do innego sklepu?
  • Odpowiedz
Tu dla przykładu mój Żubr, który Żubrem nie był, a wspomnianą krową. Po lewej foto ze strony internetowej sklepu, po prawej rzeczywistość. Coś poszło ewidentnie nie tak


@goodli: rozumiem że w tym wpisie są narzekania na podejście tego pana do biznesu (i w sumie racja), ale kompletnie nie rozumiem dlaczego w ramach narracji zdjęcie tego żubra dostało sto plusów. Przecież zdjęcie materiału wygląda dokładnie tak samo jak obrazek ze sklepu internetowego,
  • Odpowiedz
@fledgeling: kolor i wzór jest ten sam, ale brzegi są chamsko ucięte i o to był największy ból. Tak się nie robi przy tego typu produkcie - zostawia się zapas materiału, aby zrobić rulonik i aby wzór nie ucierpiał tak jak to się stało. Jeśli nie widzisz różnicy przy krawędziach (patrz na rogi żubra), to jesteś po prostu ślepy.
  • Odpowiedz