Wpis z mikrobloga

@Jedynkowystrzelec: Szwajcarię i Japonię do Polski porównujesz xD Słuchaj, zapłacisz dziewczynom jakieś normalne pieniądze, będziesz mógł wymagać pokłonów pokutnych do witania klientów. I one się zajmą tymi klientami, bo same poczują się docenione. Serio za 1600 zł ja się ludziom nie dziwie, że robią minimum i maja srogo wywalone. A spora część klientów w sklepie czy w restauracji nagle dostaje olśnienia i to jedyne miejsce gdzie może się poczuć jak książę
  • Odpowiedz
@Spaniard: Dlatego uważam że Polskę powinno się zaorać i oddać nas np. Austrii. Szkoda że odzyskaliśmy niepodległość. Może teraz byłbym obywatelem cywilizowanego kraju a nie takiego gówna obsranego.
  • Odpowiedz
@Jedynkowystrzelec: Nie wiem, jak definiujesz Polskę B (bo chyba nie przez zabory, bo jeśli tak, to dużo by z niej nie zostało po odjęciu Kongresówki i Galicji, a Lubuskie i Warmińsko-Mazurskie raczej szczególnie rozwinięte nie są). Nie wiem, dlaczego uważasz Polaków za zwierzęta (zwłaszcza, że mówisz po polsku i mieszkasz w Polsce). Mam za to podejrzenia, że jesteś trollem.
  • Odpowiedz
@foxbond tak jak jakas aktorka starszej daty miala wielki bol dupy o to ze kuc w sklepie nie wiedzial kim ona jest i musiala podac imie i nazwisko do faktury a on dalej nie wiedzial
  • Odpowiedz
Ja u Millera szyłem garnitur MTM. Spartolili go po całości. Jak doszło do tematu poprawek tego co zepsuli to nagle stwierdzili, że nie da się wszyć rękawów tak jak chciałem. Nawet po poprawkach miałem ochotę oddać ten garnitur. Na szczęście zaprzyjaźniona krawcowa dała radę je poprawic i są względnie ok. Ale jak to świadczy o ich firmie... Pani Ela, która ma swój maleńki zakład i szyje głównie sukienki musiała poprawiać rzeczy po
  • Odpowiedz
@mkarweta: On właśnie bardziej jest od męskiej garderoby niż od whisky. Ale tak, to ten sam. BTW. Dla różowych też szyją (memadam.com)

@korbixon: Tak jak wyżej pisałem ja i inni: W promocyjnych cenach warto. W regularnych nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz