Wpis z mikrobloga

@DooWo: bo czemu ona ma mieć przerwę jak ja chcę coś kupić hurr durr. Owszem, można zrobić niezadowoloną minę jak bardzo się nam chciało pić, a tu akurat przerwa wypadła, ale uważanie, że panicz przyszedł to należy w podskokach biec i przepraszać.
Chyba sporo ludzi się tak zachowuje, kiedyś zmierzam do sklepu ziaja i kobieta wychodzi właśnie i zaczęła się tak tłumaczyć z tego, że musi wyjść i że się pospieszy
  • Odpowiedz
@DooWo: @goodli: ale jaki problem dla babska stanowi powiedzenie klientowi, ze robi sobie przerwe bo akurat nikogo w sklepie nie bylo i zapytac czy poczeka az dokonczy papierosa? Podstawowa komunikacja miedzyludzka.

Typ roszczeniowy, bo on ze swojej strony widzac, ze babsko siedzi przed sklepem mogl zwyczajnie zapytac czy tam pracuje i czy moze go obsluzyc. Gdyby podszedl do niej z serdecznoscia to pewnie glupio by jej bylo odmowic. Tyle ze
  • Odpowiedz
@DooWo: Przerwa i wypłata to rzeczy święte. Dziś byłem w urzędzie i trafiłem akurat jak była przerwa. Oczywiście polaczki zaczęły narzekać że jak śmią śmieć w ogóle XD Oczywiście 2 budowlańców tam było i standardowe teksty jak to fajnie by mieli bo tam się tylko siedzi cały dzień i "he he my to byśmy chcieli 15 minut przerwy co nie Mati?". Nie jestem jakimś fanem urzędasów ale każdemu należy się przerwa
  • Odpowiedz
@Kartkowka_z_grilla: ale babeczka była miła, przecież odpowiedziała z uśmiechem na dowidzenia rzucone przez pana Milera. Obstawiam, że gdyby zapytał za ile otwiera, odpowiedziałaby równie grzecznie.

I prosze, nie porównuj studentki z Żabki do faceta z doświadczeniem życiowym i zawodowym, który faktycznie coś osiągnął. Nie wiesz gdzie będzie to "babsko" w momencie osiągnięcia wieku Tomasza Milera.
  • Odpowiedz
@goodli: ja tylko napisalem ze sa siebie warci. I gdzie tam bylo napisane ze to studentka? W zabce w 90% przypadkow pracuja patusiary z bloku obok, co podkreslone jest i potwierdzone paleniem peta i przegladaniem fejsika czy innego instagrama na przerwie.

A i milo mi ze wziales w obrone losowe babsko, ale nie zauwazyles krytyki panicza.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kluen:
Chyba lepiej, żeby sobie zwalił w domu do swojej notki, niż strofował Bogu ducha winną kobietę bo raczyła zrobić sobie 5 minut przerwy.
Typowy, srający wyżej
  • Odpowiedz
@DooWo: chleb mogl kupic dzień wcześniej bo wiadomo ze będzie swieto, lody można kupic w lodziarni bo sa otwarte w boze ciało, ale nie bol dupy bo przerwa w Zabce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DooWo: W sumie gość ma rację. Występuje tu konflikt interesów - pracownik ma płacone minimalną i tyra za te pieniądze użerając się z pijaną patologią i bogatą patologią, więc ma w dupie. Pracodawca za to chce aby wszystko było na tip top i każdy klient myśląc "tamta żabka" miał same miłe wspomnienia.
Jak to pogodzić? No nie da się.
Znaczy pewnie by się dało, tylko nikt mówiąc o wysokiej jakości obsłudze
  • Odpowiedz