Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: no i tu się mniej więcej zgadzamy. Jednak myślę ze Polska ma tradycje bardzo związana z katolicyzmem, ale jednak aktywni wyznawcy powinni placic na utrzymanie w podatkach tj. model niemiecki
  • Odpowiedz
Czyli jak złodziej kradnie 3-4 do roku to spoko, a jak 5x dziennie to źle?
Aborcja raz w tygodniu zła, raz na rok nie? A morderstwo? Gwałt też w małych ilościach spoko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Propagowanie idei sekciarskich jest złe w każdej ilości.
@mateusz-zahorski:
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: czy ty masz jakis skrypt odpowiedzi? juz raz ci odpowiedziałem na to:

no poleciałeś w takim razie wyjaśni co ma gwałt i aborcja do modłów katoli/Muslimów ? gwałt to przestępstwo, aborcja(w pl) jest nielegalna skoreluj to jakoś z Muzułmanami i Katolikami
  • Odpowiedz
@3cytryny:

Sekty - nielegalne
Chrześcijaństwo i Islam o sekty tylko za bogate by je olać więc im pozwalają prać mózgi małym dzieciom co potem wlatują samolotem w budynek albo mordują lekarzy dokonujących aborcji.
Takie idee są sekciarskie i powinny być zwalczane jak gwałty czy morderstwa.

Skorelowałem a teraz idź się pomodlić za mnie do Zeusa czy innego Ra.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: dlaczego mieszasz dwa różne systemy walutowe ? muzułmanie chcę praktykować swoją religię w społeczeństwie opartym na wartościach chrześcijańskich, co jest sprzeczne z prawem ustalonym w oparciu o nauki kościoła katolickiego, jak choćby zakaz wielożeństwa; jak pogodzić takie rozbieżne interesy, wytłumaczysz ?
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Może dlatego, że katolicy są u siebie. W swojej strefie kulturowej, muzułmanie są gośćmi, roszczeniowymi, agresywnymi i przekonanymi, że gospodarze powinni się dostosować pod nich. Twierdzenie, że posoborowy kościół, z jego kompletnym olaniem dotychczasowej tradycji kościoła., piosenkami disco-polo na gitarce, brataniem na siłę z innymi religiami (co zazwyczaj spotyka się z kompletnym lekceważeniem z drugiej strony), postępowymi papieżami zapraszającymi tutaj uchodźców i burzeniem kościołów w Zachodniej Europie z braku
  • Odpowiedz