Wpis z mikrobloga

@Crosshairs: No nie wiem ile jest gejowskich parad, może z 10 rocznie w całej Polsce, a gdyby wszystkie te procesje które są ze 3 razy w roku pomnożyć przez setki miast i wsi w których się one odbywają, to wyjdzie 10 parad równości vs tysiace parad kościelnych. To o pierwsze, a po drugie, procesji i parad ateistycznych jest jakieś 0 rocznie, bo coś takiego nie istnieje.
  • Odpowiedz
tysiace parad kościelnych.


@MinnieMouse0: Wokół kościoła. Skończ kłamać bo nie wygrasz.

a po drugie, procesji i parad ateistycznych jest jakieś 0 rocznie, bo coś takiego nie istnieje.


@MinnieMouse0:

A po drugie to pisałem o czymś takim jak parady ''ateistyczne''? Lecz się.
  • Odpowiedz
@Crosshairs:

Wokół kościoła. Skończ kłamać bo nie wygrasz.


Ja tam się za bardzo nie znam, ale z tego co wiem to parady kościelne po mieście odbywają się przynajmniej dwa razy w roku (tyle mi wiadomo, być może wiecej) - raz w zimę i raz w lato. Właśnie wygooglowałam że w Polsce jest ponad 10 000 parafii (czyli kościołów? Jeżeli jedna parafia może mieć więcej niż jeden kościół, to wyjdzie jeszcze więcej)
M.....0 - @Crosshairs: 
 Wokół kościoła. Skończ kłamać bo nie wygrasz.

Ja tam się ...

źródło: comment_JbqbB5tpWXyy8GcDRRjf0FV3BOE0YsiD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kamilosxd678: Dostajesz dzień wolny dzęki katolikom i jeszcze marudzisz że Ci przeszkadzaja bo na rowerku nie możesz jezdzić, no bez jaj normalnie dymał byś od 8-16 na swoim magazynie i wrócił zmecziny do domu. Tak się zastanawiam czy jestes rozpieszczonym dzieciaczkiem czy po prostu debilem nie potrafiacym docenic dnia wolnego. Nie wierzysz spoko, ale daj innym sie pomodlić przez te 3h w ciagu dnia a potem rób sobie co chcesz.
  • Odpowiedz
@Bazinga50: nikt mi nie płaci za ten dzień wolny - wolałbym popracować niż od 6 rano nie spać i słuchać kościelnych przebojów i dzwonów, ale nieeee - z powodu czyjejś wiary ustawowo wszyscy klienci maja wolne, z domu nie mogę wyjechać, bo policja pozamykala mi ulice dookoła domu z powodu procesji, a do tego nie mogę otworzyć okna, bo kupili nowe głośniki w kościele i nie mogę nawet swobodnie porozmawiać z
  • Odpowiedz
@gardan: Jak chłop w sukience się publicznie drze od rana przez megafon to jest dobrze, a jak ktoś u siebie w mieszkaniu chce puścić muzykę to od razu idiota?
  • Odpowiedz