Wpis z mikrobloga

@Crosshairs A kto mówi o tępieniu? Napisałem tylko że niezależnie od głoszonych haseł przeszkadza mi gdy ludzie krzyczą pod moim domem. Gdyby obrazek był o paradach gejowskich krytyka byłaby taka sama jak nie większa.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: Nie odróżniasz tego, że w omawianych przykładach Katolicy robią to sami dla siebie i dla swojej wiary, a ateiści robią to by zrobić innym na złość? To są zupełnie dwie różne sprawy.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: no nie znasz sie ;) jest jedną procesja taka duża i uroczysta - na Boże Ciało.
To, co jest na zdjęciu, to najprawdopodobniej pochód trzech kroli. Może i ma on źródło w świecie koscielnym, ale zazwyczaj organizowany jest jednak przez świeckich. Często nawet urzędu miasta...
Tak jak choćby pochód lajkonika. Ot, taka atrakcja. Ale nie jest to oficjalnie procesja związane z liturgia tego dnia ;)
I na pewno nie
  • Odpowiedz
a gdyby wszystkie te procesje które są ze 3 razy w roku pomnożyć przez setki miast i wsi w których się one odbywają, to wyjdzie 10 parad równości vs tysiace parad kościelnych


@MinnieMouse0: No i? Okradają cie, pukają do drzwi po drodze, czy jak?
  • Odpowiedz
@Bazinga50: woah! Dzień wolny od pracy! (Mam prace zmianową i byłem w pracy w Boże ciało) Faktycznie indoktrynacja od urodzenia, ostracyzm społeczny w przypadku wyłamania się jest tego warte xD
  • Odpowiedz