Wpis z mikrobloga

Z całą pewnością nie ma zjawiska które jak najbardziej można zaobserwować i jest przedmiotem badań naukowych z dziedzin takich jak psychologia, medycyna, socologia czy seksuologia


@Towarzysz_Moskwin: Gdzie zaobserwowano kilkukrotną, płynną zmianę płci na inną?
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: choćby u osób kilkukrotnie płynnie zmieniajàcych płeć - facet zmienił się w kobitę potem kobita w faceta, a potem psycholodzy orzekli, że ma rozmilionpięćsetstodziewięćsetcenie jaźni. Prawaccy debile to kupili, bo pisało o tym DoRzeczy, mimo że:
A)samo w sobie rozdwojenie jaźni to kontrowersyjna diagnoza
B)szarlatani zawsze podają absurdalną liczbę tych osobowości równoległych, facet z artykułu miał ich ponad pięćdziesiąt pomimo że nie zauważył żadnej nieciągłości xD
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Gender fluid nie oznacza koniecznie przechodzenia z jednej płci do drugiej. Masz artykuł z Psycholgy Today

https://www.psychologytoday.com/us/articles/201503/none-the-above

Jak już pisałem temat mnie nie interesuje ale jak najbatdziej istnieje i toczy się nad nim dyskusja naukowa (i jak już pisałem w porzednim poście nie ma znaczenia kto ma racje). Jak chcesz o tym pogadać zawołaj kogoś kto siedzi w temacie to ci pewnie jakieś linki do badań podeśle @artpop
  • Odpowiedz
ZAORANE!!! XDDD SZACH MAT ATEIŚCI :)

Widzę że przekraczamy kolejny poziom żenady w twoim wykonaniu. A więc skoro król jest nagi tym pozytywnym akcentem proponuje zakończyć nasze wesołe dywagacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Towarzysz_Moskwin: i tyle są warte te głupoty o miękkim i twardym ateizmie XD

Masz tyle samo dowodów na brak Boga, co wierzący mają na jego istnienie, a się rzucasz jak kij wie kto
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii:
obraza uczuć religijnych to taka konserwatywna poprawność polityczna i to na dodatek anty wolnościowa bo jest sprzymierzona często z władzą państwową co owocuje tym, że można być ukaranym za obrazę chrześcijan. (dziwnym trafem obraza innych uczuć już nie jest karana)
wolność jak nic!
( ͡° ͜ʖ ͡°)

ogólnie wolność w wykonaniu wielu
nietakszybko - @LawrencezArabii: 
obraza uczuć religijnych to taka konserwatywna pop...

źródło: comment_NqLuPjf8hlII4c4LDbU2AlcvBmRnxr3c.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
obraza uczuć religijnych to taka konserwatywna poprawność polityczna i to na dodatek anty wolnościowa bo jest sprzymierzona często z władzą państwową co owocuje tym, że można być ukaranym za obrazę chrześcijan. (dziwnym trafem obraza innych uczuć już nie jest karana)

wolność jak nic!


@nie_tak_szybko: zakaz mowy nienawiści też jest antywolnościowy, a jakoś obowiązuje niemal na całym świecie.

Zresztą nie wiem czemu robisz mi wykład na temat wolności, skoro jest mowa
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii:

To ty twierdzisz, że Bóg nie istnieje, więc to ty musisz podać dowód.


Zaraz po tym jak udowodnisz, że Cthulhu nie istnieje. Bo skoro wierzysz, że istnieje tylko jeden Bóg. To na twoich barkach spoczywa udowodnienie, że żaden inny nie istnieje.
  • Odpowiedz
Zaraz po tym jak udowodnisz, że Cthulhu nie istnieje. Bo skoro wierzysz, że istnieje tylko jeden Bóg. To na twoich barkach spoczywa udowodnienie, że żaden inny nie istnieje.


@NoNameeDD: skoro twierdzisz, że nie ma żadnego Boga, to na twoich barkach spoczywa udowodnienie tego.
  • Odpowiedz