Wpis z mikrobloga

  • 14
@Lawrence_z_Arabii:

z tego co pamiętam ostatnio próbowaliście zrobić z DOBROWOLNYCH składek PRZYMUSOWĄ opłatę, a z PUBLICZNEGO kościoła, PRYWATNY PAŁAC jakiegoś księdza.


Nie wiem nawet o czym piszesz, wiec spoko xD Odnosze sie do sprawy z calowaniem relikwii, wiec jezeli chcesz o czyms pisac, to o tym.

No i jak zawsze, ach ten biedny szkalowany kosciol! Taki biedny i poniewierany! Z dotacji od pabstwa ledwo starcza do pierwszego, dobrze, ze podatkow
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Projekcji ciąg dalszy spróbujmy inaczej.

Jak cytujesz to cytuj a nie dopowiadzasz sobie rzeczy których nie powiedziałe to raz.

Dwa napisałem o pienieniu się z bezsilności bo jak inaczej zinterpretować ten histeryczny wpis:
"gender fluid i bycie faszystowskim białym mężczyzną trzeba brać na słowo honoru, inaczej jest się nazistą, bigotem
  • Odpowiedz
z tego co pamiętam ostatnio próbowaliście zrobić z DOBROWOLNYCH składek PRZYMUSOWĄ opłatę


@Lawrence_z_Arabii: Z tego co pamiętam próbowałeś niestety przerobić określenie DOWOLNA SKŁADKA (co implikuje że jakaś składka musiała być, dowolna jest tylko jej kwota) na DOBROWOLNA SKŁADKA, co jest subtelną ale bardzo bardzo ważną różnicą. Na kartce o której mowa nigdzie nie było słowa DOBROWOLNA. Nie wiem kto je tam wcisnął pierwszy, ale powielasz kłamstwa.

Może to nie wypada
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Plusik za karkołomne próby ratowania twarzy poprzez skupienie się na jedynym argumencie mającym szanse na obrone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ty twietdzisz że osoby "gender fluid" nie istnieją?

Nawet jeżeli przyjąć linie największych przeciwników i uznać że to bzdury i konfabulacje chorych umysłowo ludzi, jak najbardziej jest to zagadnienie realne które można badać np. jako zjawisko społeczne czy zaburzenie emocjonalne. Niestety tego samego nie
  • Odpowiedz
A ty twietdzisz że osoby "gender fluid" nie istnieją?


@Towarzysz_Moskwin: istnieją osoby, którym wydaje się, że siłą woli zmieniają płeć, albo sama im się zmienia.

Jednak to, że im się tak wydaje, nie oznacza, że tak jest, tak jak ludzie, którym się wydawało, że są krzyżami Jezusa nie byli krzyżami
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Zagadnienie "gender fluid" mnie nie interesuje, co nie zmienia faktu że jest jak najbardziej realne i nie jest ono głównym tematem tej dyskusji od którego tak bardzo próbujesz uciec. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Wiara w Boga nie jest zjawiskiem społecznym?"

Ależ nigdy nie twierdziłem że wiara w Boga jako zjawisko społeczne nie istnieje. To Boga nie ma ;)
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Nie ma to z tobą dyskysji.

Z całą pewnością nie ma zjawiska które jak najbardziej można zaobserwować i jest przedmiotem badań naukowych z dziedzin takich jak psychologia, medycyna, socologia czy seksuologia ale co do wszechpotężnego staruszka w chmurkach na którego istnienie nie znaleziono nawet ułamka dowodu przez ostatnie 3000 lat to nie wiadamo. XDDDDDDDDDDD

Nawet nie wiem jak to skomentować.
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: nikt mnie k---ą nigdy nie nazwał za nazwanie Grodzkiego panem Krzysztofem (chociaż Hałabała się burzyła gdy spytałem czemu i po co wspierają jakiegoś 'transa' bez terapii hormonalnej i traktują jak kobietę) za to gdy napisałem, że 'pan Tadeusz Izakowicz Zalewski to wspaniały człowiek' dostaliście strasznej k-----y xD
  • Odpowiedz