Wpis z mikrobloga

@bartosz-maslowski: lepiej kupić nowe, nie wyglądają na drogie. Co byś nie zrobił z tymi obecnymi, to zawsze będą posiadały defekt. Choć jedyne co mi przychodzi do głowy, to wydrążyć dziurę, wypełnić jakaś pianką i dać nową tapetę. Tylko czy jest to opłacalne w stosunku do efektu?
  • Odpowiedz
@bartosz-maslowski: Nie wiem czy nie wyjdzie taniej kupić drzwi ale jeśli chcesz walczyć to zrobiłbym to tak:
szpachla do drewna/pianka montażowa co masz by wypełnić tą lukę. Następnie wyczyść całe drzwi i je odtłuść nitro/meglio/ co tam masz w domu i na to okleina u mnie w sklepie 10zł za 1mb jak trafisz z kolorem to tylko 1 stronę musisz okleić jak nie no to 2 strony ;d Powodzenia! Poszukaj jeszcze
  • Odpowiedz
@bartosz-maslowski:
Jak chcesz tanio-tanio to szpachla i naklejka.
Daj naklejkę "ZAKAZ PALENIA" - jak właściciel spyta to powiesz że to aby każdy pamiętał że w łazience sie nie pali, bo ktoś palił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo to albo nowe drzwi.
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem
@bartosz-maslowski
Swego czasu podobnie #!$%@? drzwi w akademiku. Koszt nowych koło 100, naprawa - szpachla, okleina dały nam oszczędność ~50 złotych i dzień roboty na oczyszczenie, szpachlowanie, schniecie, klejenie. Dzisiaj, w takim wypadku, wolałbym jednak kupić nowe :D
  • Odpowiedz