Wpis z mikrobloga

Argument ze za tuska bylo tak jest klasyczny, ale kompletnie nietrafiony. Bylo nie bylo, mielismy wtedy powazny swiatowy kryzys, natomiast dzis jeszcze jest sielanka.


Szanowni Państwo, oto klasyczny przykład demagogii i populizmu dla prostego ludu.

Jak wyobrażasz sobie uzupełnienie luk powstałych w zaplanowanych dochodach do budżetu, wskutek zmniejszenia wpływów z podatków z paliw? Zadłużenie się? Cięcie kosztów w trakcie roku budżetowego?
@Paul_Proteus: Zazwyczaj, kiedy zaznaczamy, ze cos jest najtansze, placi sie za to najmniej. W tym przypadku ma tomiejsce tylko przy sztywnych przeliczeniach kursow, ale nie bierze pod uwage zdolnosci nabywczej pieniadza. Tu statystyka pokazuje, ze paliwa kupimy kilkakrotnie mniej niz np. w Wlk. Brytanii. To wedlug ciebie oznacza owo 'najtansze w europie'? Jest to oczywista manipulacja dla kazdego myslacego czlowieka, bowiem, zgodnie z jej definicja ukazuje tylko kawalek prawdy, na tyle,
@Dolanthesniffer:

xDDDDDDD

Wciąż czekam na listę członków UE, w których paliwo jest tańsze niż w Polsce, a której jeszcze nie otrzymałem.

Ty śmiesz nazywać kogokolwiek manipulatorem? Szydzić z TVPIS? Nazwisko rodowe matki to Goebbels? Czyli w artykule o optymalizacji kosztów produkcji należy bezwarunkowo wspominać o medianie zarobków? Masz ty jakiekolwiek pojęcie o czym w ogóle piszesz, czy przynależność do politycznego plemienia wyżarła ci już zawartość mózgoczaszki do białej kości?

PS. Rozumiem,
@ZaplutyKarzelReakcji:

ze miłość do Kaczyńskiego


Raczej nienawiść do głupoty i manipulacji.

Nie wiem czy wiesz, ale zarówno ceny paliw jak i wszystkich innych produktów, podaje się w cenach nominalnych, za jednostkę miary. Niedawno jakiś Mirek wrzucał taki sam koszyk zakupów w Polsce i UK. #!$%@? manipulant podał suche dane, bez informacji o średnich zarobkach oraz o metodologii jej uzyskania.

Tak, kręcicie gunwoburze, bo nienawidzicie pisu i Kaczora. Akurat w tym przypadku
@ZaplutyKarzelReakcji:

Co jest nieobiektywnego w informacji, że w wyniku korzystania z jakiejś technologii produkcji, mamy tanie paliwo na tle innych krajów UE? Cyfry, cyferki, nic więcej. A przepraszam, nie nastąpiło samobiczowanie - "prosto z taśmy produkcyjnej przenosimy się na dworzec Warszawa Wschodnia, by pokazać pana Janka. Pan Janek jest bezdomny i nie stać go nawet na 1l naszej super taniej benzynki. Dowodzi to jak bardzo źle się dzieje w Polsce pod
@hirud:

paliwo tańsze bo na stacjach pracują ludzie za 1.7k a w rafineriach za niewiele więcej XD


W takiej Portugalii czy Hiszpanii pracują za niewiele więcej, a paliwo jednak droższe. xD

weź się pisowcu ogarnij


Nie mieszaj mnie w swoje plemienne walki, amebo. Jedyne co jesteś w stanie objąć swoim umysłem to 1- z nami 0 - przeciwko nam. Nic więcej.