Wpis z mikrobloga

Solo, póki co bardzo słabo w BO. Nienawidzę Kennedy za to co zrobiła z tą marką. Kiedyś człowiek czekał na każdy film jak na święto, ale Disney musiał wydoić to do cna. Teraz z wielkiego fana zmianiłem się w kolesia, któremu to lata. Na EIX nie idę do kina. Tego burdelu, który zrobił Johnson nie da się ogarnąć.

#starwars #gwiezdnewojny #disney #kino #film #boxoffice
P.....k - Solo, póki co bardzo słabo w BO. Nienawidzę Kennedy za to co zrobiła z tą m...

źródło: comment_LeqDZpjYgHBqgDLeu9VQQDBkrwdChcZO.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pax_psychicae: nie muszę iść na to do kina, byłem od samego początku przeciwny temu filmowi i aktorowi, który gra młodego Hana. Do tego 3/4 znajomy z forum.film.org.pl uważa film za słaby, większość recenzentów również. Nie muszę wąchać kupy, żeby wiedzieć czy śmierdzi. Ale wyniki w bo bardzo mnie cieszą.
  • Odpowiedz
@Konkol: dziecko, od 10 lat siedzę w filmie, pisałem recenzję, jeździłem po festiwalach, trochę wiem o tym wszystkich. I naprawdę jeżeli od początku robienie tego filmu było głupotom, a aktor jest totalnie nieprzekonywujący już w zwiastunach to nie mam zamiaru tego kijem tknąć.
  • Odpowiedz
@PainItBlack: Wkeliłeś taki obrazek i narzekasz na Disney. Przecież Marvel Studios to też Disney, a robią świetne (jak na ten gatunek) filmy. Więc to nie Disney jest źródłem problemów nowych SW, tylko Kathleen Kennedy, której powierzyli ich realizację.
Podejrzewam, że teraz Disney zastanawia się, czy lepiej wyjdzie na tym, jak wypieprzy ją teraz w połowie kręcenia zdjęć do Epizodu IX, czy powinien poczekać do jego wydania w 2019.
  • Odpowiedz
@pax_psychicae: wejdź sobie na film.org.pl i poszukaj recenzji choćby Klubu Winowajców, to moja recka, od tego trafisz na inne. Robolem możesz być Ty. Osoba siedząca od dłuższego czasu w kinie nie musi oglądać wszystkiego żeby wiedzieć, że to nie trafi w mój gust.

I tępy pajacu, fanem to ja jestem Starej Trylogii. A nie tego mcdonaldoswego produktu Disneya, który s--------ł wszystko co się dało w tym uniwersum bo Kathlyn Kennedy
  • Odpowiedz
@pax_psychicae: Nie, nie lubię podejścia Disneya i Kennedy do SW. Nie podoba mi się, że w sadze, która jest o Skywalkerach całkowicie zmieniono osobowość Luka i go zabito. Nie podoba mi się, że Han zginął, nie podoba mi się wciskanie politycznej poprawności do tego świata i demitologizowanie legendy. Niech zrobią własną trylogię, przeniesioną 2000 lat w przód, albo do tyłu, niech wprowadzą nowych bohaterów, ale niech nie niszczą starych. Chodzi
  • Odpowiedz
@terwer358: To na pewno, bo smród po TLJ będzie się utrzymywał jeszcze długo, ale chodzi o to, że można zrobić dobry film o Obi-Wanie (jeśli zagra go Ewan), można zrobić dobry film o Boba Fecie (nie widać twarzy), ale nie o Solo. Bo Solo to Ford. I tego się nie zmieni w świadomości ludzi. Poza tym odzieranie tego świta z tajemnic jest zwyczajnie słabe.
  • Odpowiedz
@pax_psychicae @konkol - po TFA i TLJ zaczynam doceniać bardziej prequele, a już na pewno Zemstę Sithów, która bije te filmy na głowę. I tak SW są kultowe, ale mało tego, zmieniły kino. Miały ogromny wpływ na twórców filmowych, książkowych, branżę gier, itp. Nie są TYLKO filmami kultowymi. Są światowym fenomenem.

I ludzie fetyszyzują OT, bo jest dobra, spójna i przemyślana. I nawet pq jest przemyślane. Czego nie można powiedzieć
  • Odpowiedz