Wpis z mikrobloga

Solo, póki co bardzo słabo w BO. Nienawidzę Kennedy za to co zrobiła z tą marką. Kiedyś człowiek czekał na każdy film jak na święto, ale Disney musiał wydoić to do cna. Teraz z wielkiego fana zmianiłem się w kolesia, któremu to lata. Na EIX nie idę do kina. Tego burdelu, który zrobił Johnson nie da się ogarnąć.

#starwars #gwiezdnewojny #disney #kino #film #boxoffice
Pobierz P.....k - Solo, póki co bardzo słabo w BO. Nienawidzę Kennedy za to co zrobiła z tą m...
źródło: comment_LeqDZpjYgHBqgDLeu9VQQDBkrwdChcZO.jpg
  • 56
Lubię zresztą każdą część, bo nie walę konia pod SW. Nowa trylogia wypada najsłabiej i tej opinii ukrywać nie będę


@pax_psychicae: ja też nie i o ile Zemsta Sithów bardzo mi się podobała, o tyle prequele oskarżam o słabe dialogi i Anakina kripa. Z nowej trylogii czekam na ostatni film, bo to tak jakby oceniać prequele na podstawie Mrocznego Widma i Ataku Klonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rga79: kiedyś bardzo, teraz już nie pisze bo nie mam czasu, ale jak rozmawiamy to opinia jest istotna. Tylko im nie wyrzucam bo oni wiedzą że nie trzeba oglądać filmu żeby mieć o nim wyrobione zdanie
@Qfarcowy: panie, mam w domu miecz świetlny (zielony) Luka z TRotJ z serii FX (zobacz sobie ile kosztuje), maskę Vadera z Hasbro, lampkę w kształcie Szturmowca i kubek z głową Vadera. Do tego tatuaż z motywem SW na ramieniu. Przeczytałem od #!$%@? komiksów i książek w tym świecie + mam OT na BR.

Nie mów mi, że się nie znam. Bo przypuszczam, że zjadłbym Cię wiedzą na temat tego uniwersum :)
@PainItBlack: A ja byłem wczoraj i moim zdaniem Solo jest świetny - casting na Hana to strzał w 10, jedynie chemia pomiędzy Hanem a Qi'rą trochę słaba.
Klimatem odbiera od starej trylogii, głównie przez bardzo szybkie tempo akcji, ale jako całość jak dla mnie na duży plus.
No ale "znajomi mówili, że jest #!$%@?, więc jest #!$%@? i nawet nie próbujcie mówić, że nie, bo ja jestem recenzentem, JESTEM KURŁA KIMŚ".
@Rga79: piszę o środowisku krytyków, bo wy tutaj od razu:

- nie widziałeś, nie masz prawa oceniać,
- skąd wiesz, że zły skoro nie widziałeś?

itp, to Ci tłumaczę, że jak siedzisz w tym środowisku, to wiesz z czym to się je i możesz słaby film zaledwie na podstawie trailera zobaczyć. Gówno też wąchasz żeby się upewnić, że nie śmierdzi? Nie! Bo wiesz, że wali. Tak samo jest z Solo, który
@Rga79: @Rga79: Można. Ale tutaj dochodzi coś jeszcze. Nikt nie chciał filmu o Hanie, bo Han to Ford i to co pokazała OT w tym temacie wystarczy. Do tego doszły zawirowania przy produkcji, bo 70% filmu nakręcono od nowa. Do tego doszedł wątek aktorstwa Aldena, bo to on potrzebował nauczyciela na planie. No, ale to SW, to trzeba doić do zesrania. Byłem od początku przeciwny temu filmowi, zwiastuny mnie w
Nikt nie chciał filmu o Hanie,


@PainItBlack: Mało ludzi chciało mieć samochód skoro były dorożki

bo 70% filmu nakręcono od nowa.


Cały film był kręcony od nowa

Do tego doszedł wątek aktorstwa Aldena, bo to on potrzebował nauczyciela na planie


No i?

Super ten przykład z gównem, powtórz to pare razy bo pasuje do twoich komentarzy
@Rga79: Nakręcono 70% filmu od nowa, koszty wzrosły (bez promocji) do 300 mln dolarów. Nauczyciela potrzebował, bo słabo grał Hana i nie umiał powtórzyć maniery Forda.Co jest k*** dosyć istotne. Glover bardziej skopiował Williamsa i jego rola jest najlepszą w filmie (tak, opinie znajomych, ale poza tym Glover to bardzo dobry aktor).

Nie mówię, że ten film to kompletny szajs. Mówię tylko, że nie podoba mi się polityka Disneya w stosunku