Wpis z mikrobloga

#pociagdozyskow #chwalesie #gielda

Na razie bawię się, i próbuję zakumać, o co chodzi w tej grze.
W maju 400zł zysku, po odliczeniu prowizji. W żadnym momencie nie było zainwestowane więcej, niż 1200zł :).

Pierwsza działka gratis. W kasynie ponoć też za pierwszym razem każdy wygrywa :)

#playway:
zakup: 2x124,5
zakup: 2x135
zakup: 2x156
sprzedaż: 6x150
=== +69pln

zakup: 5x141,50
zakup: 3x150
sprzedaż: 8x165
=== +162,50pln

#farm51:
zakup: 30x21,50
sprzedaż: 30x28
=== +195zł

Razem:
+426,50zł (minus prowizje)

Wiem, że na każdej transakcji mógłbym zarobić więcej, ale i tak jestem zadowolony z wyniku.
Podoba mi się ta gra w gry.

W co teraz warto wchodzić?
  • 21
@RandomowyMirek: W farmę znow, bo sprzedales przed trailer zapowiedzianym na ten tydzien. Musisz trochę więcej czytać na tematy spólek, w które inwestujesz. Podobnie z playway - jutro agony i zostaniesz na peronie. Ucz się na moich błędach. Ja w tym tygodniu na pewno nie bedę robić kolek na farmie.
@intruzzz:
Trochę przeraża mnie świadomość, że te wszystkie spółeczki to wydmuszki.

#playway wyemitował w sumie ponad 6 milionów aukcji, każda teraz jest warta ~170zł. To daje ponad miliard złotych (sic!). House Flipper spowodował wzrost o jakieś 20-25%. Fajnie, bo ja też na tym zarobiłem, ale ta gra tak naprawdę zarobiła marne kilka milionów. Realnie rzecz biorąc, to powinno spowodować nieistotne wahnięcie kursu, a nie takie coś.
@RandomowyMirek: bo tutaj się dyskontuje przyszlosc, HF zarobi przynajmniej 10 milionów w tym roku, do tego DLC zarobią następne dziesiąti milionów w tym i przyszłym roku. Dodatkoo PlayWay ma nowe IP, druga część hosue flippera będzie miała znacznie większy zasięg. A to tylko jedna z kilkunastu wydawanych gier w tym roku.
@Krupier: ja tak samo powiedziałem wchodząc w farmę po 8, potem na górce po 15,30, potem w dołku po 12, potem na górce po 14. I hui, na razie się opłacało, liczę że dalej będzie :)