Wpis z mikrobloga

Hej,
Mam pytanie odnośnie problemów z drętwieniem i uczuciem mrowienia w lewej stronie lewej dłoni i czasem lewej nodze. Pojawia się od jakichś 2 tygodni podczas snu i jak tylko wstanę to przechodzi. Mam nerwicę z którą walczę od kilku miesięcy terapią i udało mi sie ją opanować, ale pojawiło się znów to o czym piszę.
Byłem u mnóstwa lekarzy i już zdążyłem się przyzwyczaić do tego że wszystko jest OK i mam różne symptomy wskazujące na zawał, raka i jakiekolwiek egzotyczne choroby, ale to zaczyna być irytujące. Wystarczy że zasnę na godzinę i budzę się odrętwiały.
Ostatnio byłem nawet u neurologa, postukał, popukał, pooglądał i twierdził że ze mną jest wszystko OK.
Zacząłem brać witaminy b6 i b12, magnes, biorę potas ze względu na to że przyjmuję betabloker i leki odwadniające.
Co mogę zrobić albo gdzie się udać do lekarza, który mi pomoże? Ewentualnie czy mógłby ktoś polecić mi dobrego neurologa w #krakow ? Jeśli to ma jakieś znaczenie to ostatnio pojawił mi się też ból dolnej partii pleców, lekarz rodzinny stwierdził że to korzonki i że przejdzie...
Bardzo proszę o pomoc :(
#pytaniedoeksperta #zdrowie #medycyna #nerwica #depresja #medycynanaturalna
  • 12
@CzarneChmury: Robiłem pakiet badań podstawowych w diagnostyce, do tego TSH, ACTH, kortyzol, wszystko było w normie poza trochę podwyższonym kortyzolem. Ale endokrynolog wykluczył cushinga więc to prawdopodobnie wina stresu i nerwicy.
Mogę powtórzyć te badania...ewentualnie do jakiego lekarza udać się jeśli faktycznie coś uciska kręgosłup? Neurolog mi nie pomógł ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bamsebjorn: zainteresuj się tężyczką. Poważnie, ktoś z mojego bliskiego otoczenia miał ten sam problem, a zdiagnozowało go przypadkowe badanie krwi, które wykazało niedobory magnezu. Później doszło do tego badanie u osoby, która się w tężyczce specjalizuje i diagnoza okazała się trafna.
@polock: @CzarneChmury: Dzięki, będę próbował jeszcze raz do neurologa w takim razie. Najbliższą wizytę znalazłem na 12 czerwca, jutro zadzwonię i zapytam czy jest inny lekarz dostępny wcześniej. Nie wpływa to jakoś bardzo źle na jakość mojego życia bo wystarczy że się obudzę, trochę poruszam ręką i przechodzi, ale wolałbym spać normalnie.

@absztyfikantka: Do jakiego lekarza udać się z tężyczką? Może faktycznie jest coś na rzeczy i lepiej byłoby