Wpis z mikrobloga

Szczerze nie rozumiem czemu tak wielu graczy nagle się zbuntowało i psioczy na trailer BF:V oraz jego rzekomo odrażającą więc niedokładność historyczną. Ja miałem wielkie wow na twarzy (przypominam, że to gra #onlyinbattlefield, a nie symulator pokroju Army).

O ile w trybie single playerowym, np. mocno triggerowałby mnie czarnoskóry żołnierz Wermachtu albo SS, bo to już byłoby plucie w twarz historii i wręcz, nomen omen, 'wybielanie' nazistów, to w trybie multiplayer, dlaczego nie? To tylko gra.

Dlaczego mamy zabraniać customizacji postaci? Mi osobiście nie przeszkadzałby nawet dodatek nazwany 'Wunderwaffe', gdzie do gry zostałyby dodane cyborgi w takim steampunkowym stylu i jakieś hovertanki.

Jeśli macie problem, że na screenach jest kobieta z protezą albo wyglądający na Szkota komandos z brodą i w bojowym malowaniu, to naprawdę chyba należycie do tej samej grupy, która opowiada sobie żarty o wstecznych biegach we francuskich czołgach, a znajomość włoskiego udziału w WW2 ogranicza się do obejrzenia "Jak rozpętałem Drugą Wojnę Światową"

Istniały takie jednostki, że niemieccy żołnierze bali wymawiać się ich imię, a nocami wpadali w paranoję, że są otoczeni przez niewidzialnego wroga. https://en.wikipedia.org/wiki/First_Special_Service_Force

#battlefield #battlefieldv #gry #konsole #fps #wojna #drugawojnaswiatowa
  • 13
O ile w trybie single playerowym, np. mocno triggerowałby mnie czarnoskóry żołnierz Wermachtu albo SS, bo to już byłoby plucie w twarz historii i wręcz, nomen omen, 'wybielanie' nazistów, to w trybie multiplayer, dlaczego nie? To tylko gra.

Dlaczego mamy zabraniać customizacji postaci? Mi osobiście nie przeszkadzałby nawet dodatek nazwany 'Wunderwaffe', gdzie do gry zostałyby dodane cyborgi w takim steampunkowym stylu i jakieś hovertanki.


@XsomX: no właśnie, ŻĄDAM laserów w grach
@Jebwleb: #!$%@? prawda, 90% graczy ma #!$%@? w historię w grze i liczy się tylko żeby była dobra zbalansowana zabawa (bf1 idealnym przykładem) no ale jak ostatnia gra w jaką grałeś to herosi 3 to się nie dziwię
@Jebwleb: No to co mam pisać jeśli zawierają one kłamstwo? Nigdzie nie napisałeś że "dla mnie blah blah blah" tylko napisałeś że "większość graczy blah blah" co jest kompletnie nie prawdą.
@XsomX: Ale to nie chodzi o to, że dorzucają Sci-Fi do II wojny, tylko o to, że pierwsze rzucili tekstem w stylu, że BF: V będzie grą najlepiej oddającą i pokazującą II Wojnę Światową a potem prezentują ten trailer. A wystarczyło powiedzieć, że będzie to np. alternatywna historia, alternatywne uniwersum osadzone w realiach II wojny światowej i nikt by bólu dupy nie miał. Idealny przykład to seria Wolfenstein, jakoś nikt tam