Wpis z mikrobloga

Zadzwoniła wczoraj do mnie miła pani z banku iż wysyłałem kiedyś CV (co najmniej 2 lata temu) i mogłaby mi zaproponować spotkanie rekrutacyjne. Oczywiście spytałem o widełki wiec miła pani pyta ile chciałbym zarabiać wiec mówię ze mój kolejny cel to 12 brutto ale za 11 mógłbym przejść jeżeli będzie to dla mnie rozwojowe. Pani ucieszona informuje mnie że nie ma stawki godzinowej i stała pensja miesięczna i moja stawka jest nawet poniżej widełek na pewno się dogadamy... Tak. Pani myślała że mówię o 12 zł brutto za godzinę...
#pracbaza #korposwiat
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vladimir_Kotkov: powiedziałem dwanaście tysięcy trzysta pięćdziesiąt trzy złote i osiemnaście groszy kwoty wynagrodzenia brutto uwzględniające inflacje zgodnie z poziomem inflacji publikowanym przez GUS na bazie kwartalnej, płatne z dołu na wskazany numer rachunku bankowego banku polskiego, po potraceniu należnych podatków o opłat, w cyklach miesięcznych nie później niż do dziesiątego dnia kolejnego miesiąca po którym nastąpiło świadczenie pracy na rzecz pracodawcy zgodnie z artykułem 33 kodeksu cywilnego ustawy z dnia
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: To inna osoba na pewno, bo ta moja nie jest po typowej psychologii, ale własnie jakieś niewiadomoco. I tak, potrafi wywnioskować z kształtu brzucha i fryzury u typa czy jest pewny siebie, etc XD Jestem na nią skazana (dziewczyna kumpla), ale tyle z tego dobrego, że czasem jest niezła beka. Kumpela założyła firmę i nawet nieźle sobie radzi jako nowicjusz. Gdy była już na etapie zatrudniania pracownika, nasza haerówa
  • Odpowiedz
@pomidorowymichal1: to nic. Ja w ramach RODO dostałem maila od wrocławskiego oddziału Nokii że moje dane są bezpieczne. Problem w tym że nigdy przenigdy nie wysyłałem CV do Nokii ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie mieszkam we Wrocławiu. To ciekawe skąd mają mojego maila.
  • Odpowiedz
@pomidorowymichal1: generalnie babka nie miała prawa zadzwonić do Ciebie, bo firmy nie maja prawa przechowywać Twoich danych po zakończeniu procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikowałeś. Chyba, że faktycznie szukają dyrektora placówki za 3000 zł brutto to może faktycznie tyle trwać
  • Odpowiedz