Wpis z mikrobloga

Cosplay #karyna. Dobrze to robię? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiem, sandałki za mało karynkowe, ale miałam dzisiaj sukienkę. Na co dzień noszę właśnie głównie spódniczki i sukienki, i byłam trochę ciekawa, jak będę wyglądać w takim wydaniu. Musiałam w końcu kupić sobie jakieś dżinsy. Do tej pory miałam w szafie tylko jedną parę, którą zakładałam od wielkiego dzwonu. Przyznam, że było to spowodowane głównie kompleksami, których próbuję się teraz pozbyć, ale w głowie mam ciągle jedną sytuację.

Pamietam, jak w gimbazie - (wtedy) mój najlepszy kumpel - zmierzył mnie i powiedział, że chyba połknęłam gitarę, i utknęła mi w biodrach ( ͡° ʖ̯ ͡°) (chodziłam wtedy do muzycznej). Świadkiem tego srogiego pocisku było pół szkoły - lekcje się skończyły i czekaliśmy na gimbusa ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie zapomnę tych słów do końca życia.
(Adi, Ty ujku, chcę nosić dżinsy ())

Tak - robienie sobie fotek w nieswoich ciuchach jest takie sobie. Spodnie kupiłam, bluzka - jak dla mnie - za bardzo #s---------x

Przepraszam za ten pamiętniczek, ale to w końcu mikroblog. Nie bijcie motzno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki
wstydzę się #pokazmorde i chowam się za telefonem #modadamska #modakarynska (?)
ProResHq - Cosplay #karyna. Dobrze to robię? ( ͡º ͜ʖ͡º) 

Wiem, sandałki za mało kary...

źródło: comment_DDPJ0ouFCVdFyevewY0mcaNDhV2oMcIQ.jpg

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shishu: Niekoniecznie, z moich obserwacji wynika, iż często płeć przeciwna rozglądając się za potencjalnym partnerem wybiera tych, którzy w ich ocenie są wyżej niż oni sami, bo przecież "i tak sie nie uda", wtedy nagle się okazuje, że się udaje bo jak powiedziałeś kwestia charakteru. Sam osobiście nie wiem gdzie się postawić w skali od 1 do 10, myślę ze bardziej mi do 6 niz nawet do 8, a jednak
  • Odpowiedz