Wpis z mikrobloga

Dzisiaj u dentysty dowiedziałam się, że nie da się mi całkowicie zębów znieczulić i poprzedni dentyści wcale nie byli sadystami wmawiającymi mi, że nic nie powinnam czuć, tylko faktycznie wyczerpywali swoje możliwości (,). Siedzę więc sobie teraz nie czując połowy twarzy, ale czując ból w korzeniach po leczeniu kanałowym i nie mogąc stuknąć zębami żeby nie poczuć mocniejszego bólu. Szlag by to trafił (ಥಥ)


#dentysta #zalesie #gownowpis
  • 37
@Perkele93: Rany, współczuję (). Mam nadzieję, że nie czeka mnie ten sam los.
@sielkunczik: Płatnie, ~900 zł za całe leczenie (bo z dwóch wizyt zrobiły się trzy, tak by było 600). Niby wyrwanie korci, ale z drugiej strony później wstawianie implantów jest też potwornie pieniądzożerne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@BotGirl ja za gowniaka miałam większość zębów robionych. Niestety w sposób na odjebke. Większość zębów mam płaskie, przez co kiepsko się nimi gryzie. No i bolą czasami mocno :-\
@PiccoloColo: Ja kiedyś chodziłam bez znieczulenia, potem nowy dentysta mnie przekonał, że warto jednak sobie trochę życie uprościć i odpuścić sobie skakanie na fotelu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chociaż w tym przypadku faktycznie nie działa.

@sielkunczik: Szóstka górna. Tak w sumie to złamał mi się ze dwa miesiące temu, ale też wolałam chodzić z dziurą dopóki nie zaczęłam się obawiać, że zacznie boleć, to teraz mam