Wpis z mikrobloga

mirko jest wyjątkowym miejscem xD

wczoraj dodałam (wydawałoby się) pozytywny wpis o tym jak dostałam mandat, rozpłakałam się, a obcy chłopak podszedł do mnie i pocieszył krótką rozmową, po czym pożegnał się i zniknoł (zaginoł na zawsze)

z komentarzy dowiedziałam się że:
- na 100% chciał mnie zaruchać (któżby się spodziewał)
- gdybym nie była ładna to by do mnie nie podszedł (ci co tak twierdzą chyba nie widzieli mojego pokazmorde)
- empatia nie istnieje a żaden człowiek na ziemi nie zrobił nigdy nic dobrego bezinteresownie
- nie miałam prawa płakać z powodu mandatu bo inni mają gorzej
- napisałam ten wpis dla A T E N C J I (jak każda różowa każdy wpis w końcu)
- kobiety to nie ludzie
- katoliczki dają tylko dupy żeby nie stracić dziewictwa

ale nie narzekam i dziękuję bardzo wszystkim cumplom i cumpelom którzy mnie pocieszali i dawali dobre rady ()
miłym mirkom i mirabelkom życzę pozytywnego dnia, a dzbanom co wszystkim chcą psuć humor żeby dostrzegli w żyćku trochę więcej kolorów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#milegodnia
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amnessia: to nie był syf tylko napisałem, żeby tego nie robił bo aż się prosi o gównoburzę :)

Napisałem też, że mam mordę niewyjściową ale jej nie wrzucam na mirko - bo po co dawać pożywkę.
Nigdzie nie pisałem, że kobieta jest brzydka, nikogo nie obraziłem bezpośrednio. Styl moich wypowiedzi może razić - ale to pośrednio.
Piszę dość dosadnie i tańcu się nie #!$%@?ę i w słowach nie przebieram. Robię
  • Odpowiedz
Nigdzie nie pisałem, że kobieta jest brzydka, nikogo nie obraziłem bezpośrednio


@mDick Jak zatem interpretować "Serio? Obniżasz standardy."?

Tyle osób narzeka, że na mirko syf i bydło, a później idzie do innych wpisów i robi to samo co oni. Jeśli chce się coś zmienić to wypadałoby zacząć od siebie. A jeśli nie chcemy niczego zmieniać i narzekamy dla samego narzekania to cóż...
  • Odpowiedz
@Amnessia: niestety, mówię prawdę zbyt często. Chociaż czasem lepsze byłoby słodkie kłamstwo.
Albo udawanie, że to nie moja sprawa albo mnie nie dotyczy. Albo czekanie aż ktoś inny zrobi coś potrzebnego...
I bardzo często to później stwarza problemy. I później jedyne co z tego mam to podziękowanie w postaci - #!$%@?.

  • Odpowiedz
@aksamitna_kukurydza: Nie przejmuj się idiotami w internecie, namniejsze psy najgłośniej szczekają. Przedstawiciele skrajnych grup, a za taką uważam stulejarzy i mizoginów, są najbardziej widoczni, to oni szukają atencji. 90% społeczeństwa to normalni ludzie, taki jak ten gościu który Cię pocieszył.

Z fartem.
  • Odpowiedz
  • 12
@aksamitna_kukurydza jak ja Cię doskonale rozumiem XD dodałam wpis o maturze jak mi poszło i od razu, " I TAK JAK ROZŁOŻYSZ NOGI TO CIE CHŁOP UTRZYMA" XDD to jest jakas mania na tym Mirko, nie idzie żyć jako Mirabelka ;-;
Miłego dnia! :)
  • Odpowiedz
@aksamitna_kukurydza na wykopie jak rozmawiasz z laską to są dwie opcje
-chcesz zaruchać
-chcesz białorycerzyć i zaruchać
xD a potem powstają tagi typu dupeczkizprzypadku czy inny przegryw i wysrywy na temat tego że nie ma szarej myszki dla anonka
  • Odpowiedz