Wpis z mikrobloga

#bitcoin #btc #ultra #carebit #cbt To uczucie gdy BTC spada a Ty na masternode CAREBIT zarabiasz 60zł na dobę a na ULTRA 232zł na dobę https://wallet.crypto-bridge.org/market/BRIDGE.ULTRA_BRIDGE.BTC przy czym sama wartość ULTRA wzrasta dzisiaj już 77% ostatnie dni również były wzrosty

Przypominam że za ceną 250zł płatne jednorazowo w dowolnej kryptowalucie - pomagam założyć taki masternode oraz opiekuję się Twoim masternode w razie problemów np z serwerem ubuntu

Wyjaśniam Twoje koszty bo wielu pyta:
1. opłata dla mnie jednorazowo 250zł w eth lub btc za każdy MN
2. Musisz posiadać wymaganą liczbę kryptowaluty która wymagana jest do założenia MN
3. Zalecam serwer za 5 USD miesięcznie na VULTR.COM ubuntu 16.04

Bo tylko na takim serwerze potrafię uruchamiać MN

Sama kryptowaluta znajduje się u Ciebie na komputerze z windows a mn na serwerze

Polub mój Twitter- dzisiaj założyłem :) https://twitter.com/amelcio i dopiero uczę się jak się poruszać po twitter

Od razu ucinam pytania typu że nie będzie komu sprzedać tego zysku z MN. nie prawda. Obroty na tych akurat wymienionych ( a jest ich sporo więcej ) są na tyle wysokie że każdego dnia można sprzedać zysk.

Powiem Wam ciekawostkę. Istnieje taki masternode którego koszt założenia to 90000zł i przynosi codziennie 3000 do 4000zł i płynność jest tak wysoka że codziennie ten zysk można bez problemu sprzedać. https://masternodes.online/currencies/DEV/?convert=PLN

Nie odpowiadam oczywiscie za Wasze inwestycje. Jak wszystko w tym krypto świecie dzisiaj dana krypto jest a jutro przestaje istnieć. Nie mniej jednak takie MN jak DASH czy CRAVE i mnóstwo innych istnieją już wiele lat.
#kryptowaluty
  • 39
@chilloutek uwierz mi jak ktoś mial do czynienia z Ubuntu to nie jest takie proste. Tysiące ludzi mimo instrukcji niepotrafi tego zrobić. Stąd setki zapytań o to na upwork. Ja oferuje pomoc nie dla tych co potrafią lecz dla tych co nie potrafią. Instrukcje niesa często precyzyjne
zawsze gdy coś piszę to moim celem jest pomoc innym.


@Amelcio: pomoc innym za 250zl? Kolejny uczciwy w biznesie... godzina, dwie i kazdy masternoda da radę postawić. Zawiodles mnie pepcio:(
@amelcio dla mnie jestes zwyklym cebulakiem ktory zamiast poszerzac zasieg "blockchainu" i pomagac ludziom by inni tez mogli cos wiedziec Ty byle tylko się nachapac :-) POMOC XD


Przepraszam bardzo,średnia cena rynkowa za taką pomoc to 250zl. Przepraszam ale czasy gdy się robiło za free to była głęboką komuna. Moja cena to 250zl.
zawsze gdy coś piszę to moim celem jest pomoc innym.


@Amelcio: pomoc innym za 250zl? Kolejny uczciwy w biznesie... godzina, dwie i kazdy masternoda da radę postawić. Zawiodles mnie pepcio:(

Uwierz mi. Większość niezrobienie tego nie tylko w dwie godziny ale i w miesiac
@chilloutek jeśli byłby taki przypadek to jest oczywiste że 250zl bym niepobral. Potrafię postawić masternode w 10 minut.jeszcze nigdy a zrobiłem już to w tydzień dla 12osob nigdy nie wyskoczy mi błąd. To jest tak banalne że bardziej niemoze
@Rexikon: 700$, żeby postawić masternode'a Carebit. Ale nie kupuj, bo ryzyko jest bardzo duże. Cena cbt bardzo mocno spada z dnia na dzień. W buy orderach tylko 0.45 BTC.
Zysk z masternode'a jeszcze tydzień temu był 25$, a teraz 14 i spada.