Wpis z mikrobloga

#bitcoin #btc #ultra #carebit #cbt To uczucie gdy BTC spada a Ty na masternode CAREBIT zarabiasz 60zł na dobę a na ULTRA 232zł na dobę https://wallet.crypto-bridge.org/market/BRIDGE.ULTRA_BRIDGE.BTC przy czym sama wartość ULTRA wzrasta dzisiaj już 77% ostatnie dni również były wzrosty

Przypominam że za ceną 250zł płatne jednorazowo w dowolnej kryptowalucie - pomagam założyć taki masternode oraz opiekuję się Twoim masternode w razie problemów np z serwerem ubuntu

Wyjaśniam Twoje koszty bo wielu pyta:
1. opłata dla mnie jednorazowo 250zł w eth lub btc za każdy MN
2. Musisz posiadać wymaganą liczbę kryptowaluty która wymagana jest do założenia MN
3. Zalecam serwer za 5 USD miesięcznie na VULTR.COM ubuntu 16.04

Bo tylko na takim serwerze potrafię uruchamiać MN

Sama kryptowaluta znajduje się u Ciebie na komputerze z windows a mn na serwerze

Polub mój Twitter- dzisiaj założyłem :) https://twitter.com/amelcio i dopiero uczę się jak się poruszać po twitter

Od razu ucinam pytania typu że nie będzie komu sprzedać tego zysku z MN. nie prawda. Obroty na tych akurat wymienionych ( a jest ich sporo więcej ) są na tyle wysokie że każdego dnia można sprzedać zysk.

Powiem Wam ciekawostkę. Istnieje taki masternode którego koszt założenia to 90000zł i przynosi codziennie 3000 do 4000zł i płynność jest tak wysoka że codziennie ten zysk można bez problemu sprzedać. https://masternodes.online/currencies/DEV/?convert=PLN

Nie odpowiadam oczywiscie za Wasze inwestycje. Jak wszystko w tym krypto świecie dzisiaj dana krypto jest a jutro przestaje istnieć. Nie mniej jednak takie MN jak DASH czy CRAVE i mnóstwo innych istnieją już wiele lat.
#kryptowaluty
  • 39
  • Odpowiedz
@Amelcio: rzeczywiscie dwa wpisy... Zaloz tag ultracoin czy cos podobnego i wszyscy beda happy.
Ultra to okreslenie wielu rzeczy, wparowalea tu z buciorami w zeszlym tyg i smiecisz.
Wlasny tag wlasna grafika zasady tag autorski, zyc nie umierac.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@chilloutek uwierz mi jak ktoś mial do czynienia z Ubuntu to nie jest takie proste. Tysiące ludzi mimo instrukcji niepotrafi tego zrobić. Stąd setki zapytań o to na upwork. Ja oferuje pomoc nie dla tych co potrafią lecz dla tych co nie potrafią. Instrukcje niesa często precyzyjne
  • Odpowiedz
zawsze gdy coś piszę to moim celem jest pomoc innym.


@Amelcio: pomoc innym za 250zl? Kolejny uczciwy w biznesie... godzina, dwie i kazdy masternoda da radę postawić. Zawiodles mnie pepcio:(
  • Odpowiedz
@amelcio dla mnie jestes zwyklym cebulakiem ktory zamiast poszerzac zasieg "blockchainu" i pomagac ludziom by inni tez mogli cos wiedziec Ty byle tylko się nachapac :-) POMOC XD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@amelcio dla mnie jestes zwyklym cebulakiem ktory zamiast poszerzac zasieg "blockchainu" i pomagac ludziom by inni tez mogli cos wiedziec Ty byle tylko się nachapac :-) POMOC XD


Przepraszam bardzo,średnia cena rynkowa za taką pomoc to 250zl. Przepraszam ale czasy gdy się robiło za free to była głęboką komuna. Moja cena to 250zl.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
zawsze gdy coś piszę to moim celem jest pomoc innym.


@Amelcio: pomoc innym za 250zl? Kolejny uczciwy w biznesie... godzina, dwie i kazdy masternoda da radę postawić. Zawiodles mnie pepcio:(

Uwierz mi. Większość niezrobienie tego nie tylko w dwie godziny ale i w miesiac
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@chilloutek jeśli byłby taki przypadek to jest oczywiste że 250zl bym niepobral. Potrafię postawić masternode w 10 minut.jeszcze nigdy a zrobiłem już to w tydzień dla 12osob nigdy nie wyskoczy mi błąd. To jest tak banalne że bardziej niemoze
  • Odpowiedz
@Rexikon: 700$, żeby postawić masternode'a Carebit. Ale nie kupuj, bo ryzyko jest bardzo duże. Cena cbt bardzo mocno spada z dnia na dzień. W buy orderach tylko 0.45 BTC.
Zysk z masternode'a jeszcze tydzień temu był 25$, a teraz 14 i spada.
  • Odpowiedz