Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?, zerwal ze mna facet wczoraj ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie bylo zadnego pieroga na boku ani nic - o co wiec poszlo?
a no o [ten wpis](https://www.wykop.pl/wpis/32004863/odnosnie-tego-wpisu-ja-#!$%@?-niektorzy-z-was-ch/) - ktos mu go podlinkowal, mowiac ze jestem psychiczna bo chce znecac sie nad dziecmi. No i wywiazala sie dyskusja - nigdy o tym nie rozmawialismy bo jestesmy para od kilku miesiecy wiec i potrzeby nie bylo no ale jak sie okazalo, on nie pozwoli nigdy uderzyc swojego dziecka jak niegrzeczne by nie bylo, ja powiedzialam, ze sie z tym nie zgadzam i klapsy w dupe sa jak najbardziej ok jesli dzieciak zasluzy no i dosc dlugo sie o to klocilismy, az powiedzial ze on nie chce miec w swojej przyszlej rodzinie zachowan patologicznych i nie spodziewal sie po mnie takich pogladow zwlaszcza widzac, jak traktuje swoje siostrzenice - no ale to co innego, cudzych dzieci nie bede bic bo od wychowania sa po czesci rodzice, a ja co najwyzej im moge przekazac ewentualne nieprawidlowosci w zachowaniu dzieci.
Tak czy siak postanowil mnie zostawic bo powiedzial, ze te kwestie sa akurat dla niego bardzo wazne ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Co powinnam zrobic? Nie chce zmieniac swoich pogladow ze wzgledu na faceta z ktorym nawet nie wiem czy w przyszlosci bym sie nie rozstala z innych powodow, ale z drugiej strony kocham go i zalezy mi na nim i nie chce sie z nim rozstawac, a z trzeciej strony kwestia wychowania dzieci jest bardzo istotna i rodzice powinni byc w niej zgodni.

Nie wiem, czy przeprosic go, kupic 6-pak piwa i powiedziec, ze zmienilam poglady, czy raczej zapomniec juz o nim i w przyszlosci zwiazac sie z kims kto ma takie same poglady?

#tfwnobf #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki

_________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
Pobierz MangoZjem - ja #!$%@?, zerwal ze mna facet wczoraj ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie bylo zadnego piero...
źródło: comment_pNoXme935X2Rc1Nphu8iNh0CrN7xxuf1.jpg

Co zrobic?

  • Przeprosic + 6-pak piwa 19.2% (91)
  • Zapomniec :,( 80.8% (382)

Oddanych głosów: 473

  • 127
bo to jest forma kary a nie rywalizacji. lepiej dziecko wychowywac w utopii, niech zyje w przekonaniu, ze przemoc nie istnieje i ze jak podskoczy do starszego i silniejszego kolegi ze szkoly to on nic mu nie zrobi@MangoZjem:
@dioxyna: prewencja to by byla jakby urodziła aniołka ktory wszystko od razu rozumie i nie ma potrzeby go karac a i tak bym go bila, bo w szkole jest przemoc i na pewno sie z tym spotka. ale takie aniołki nie istnieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MangoZjem: Tamten komentarz ewidentnie wskazywał na funkcje prewencyjną. Dziecko tak czy siak spotka #!$%@? który użyje wobec niego przemocy, jakiejkolwiek. Fajnie gdyby rodzic od tego nie zaczynał. Jak dziecko nie jest aniołkiem to mu się pomaga, a nie karze.
@dioxyna: oczywiscie ze spotka. ale jak spotka kogos wiekszego od siebie to tez dobrze jak jest swiadome, ze zaczepianie go moze sie zle skonczyc by tego uniknac. Jasne, ze dziecku trzeba jak najwiecej pomagac ale jak dziecko sie na cos uprze to nie ma #!$%@?, ze slowami przekonasz do zmiany zdania. Zacznie wrzeszczec, wieszac sie na Tobie, bic Ciebie lub innych klasc sie na ziemi i wierzgac bo ono cos chce
@MangoZjem: No tak bicie wszystko magicznie rozwiązuje. A potem będziesz dziecku wytykać dlaczego sobie daje innym wejść na głowę, bo już za młodu ma przeorana, ze można się nad nim pastwić. Placze na zakupach? Wychodzisz, szamoce się, kopie? Unieruchamiasz. Dziecko nie ogarnia emocji, ba, dorośli ich nie ogarniają.
Placze na zakupach? Wychodzisz


@dioxyna: no tak i lodowka pusta i nie ma dziecko co jest xD zajebiste rozwiazanie

Wychodzisz, szamoce się, kopie? Unieruchamiasz.


@dioxyna: zwlaszcza jak masz drugie albo i trzecie placzace dziecko na rekach. Wszystko sie tak pieknie tylko opowiada. nie mowie ze bicie wszystko rozwiazuje ale jest to forma kary i dziecko bedzie wiedziec, ze nastepnym razem nie moze sie tak zachowywac