Wpis z mikrobloga

Kupiłem od użytkownika allegro 5 nowych klawiatur HP - polskich - w folii do swojej firmy na fakturę VAT. Przyszły, jak się okazało były używane, bez oryginalnych opakowań, bez jakichkolwiek folii - ba! nawet posiadają francuski układ klawiatury. Żeby było tego mało - jedna klawiatura kompletnie się różniła, a reszta nie była nawet taka sama jak na aukcji. Firma od której to kupiłem nikło odpowiada na maile i nie odbiera ode mnie telefonu ( )

Całość kosztowała mnie 100 zł, śmieszne pieniądze, ale czy tacy oszuści powinni sprzedawać coś w internecie? Wstawiać aferę na główną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oszukujo #afera #wykopefekt #kiciochpyta #allegro #niewiemjaktootagowac
fruberuber - Kupiłem od użytkownika allegro 5 nowych klawiatur HP - polskich - w foli...

źródło: comment_rpxu8IvPWL2V9nZfAIcnWZDs4YbTe8ZH.jpg

Pobierz
  • 39
@Mirekzkolega: jak to @Radkovich napisał - dla zasady, ta firma ma 9000 pozytywów na allegro
co im przyszło do głowy żeby kogoś nagle oszukać?
najśmieszniejsze jest to, że nie odpowiadał mi na maile, jak w tytule zawarłem info o fakturze vat - której mi nie wysłali przy zakupie to od razu mi ją wysłali z tekstem "Mogę prosić zdjęcia klawiatur?" Później cisza.
@fruberuber: @fruberuber: kupiłem sobie ostatnio tanie pady do ps3, żeby pograć na pc - okazało się że po miesiącu przyszły jakieś #!$%@? podróby po #!$%@? chińskim refurfbie, wysłane z Niemiec tylko w oryginalnych obudowach. Używanych.
Niby śmieszne pieniądze, ale też mam się #!$%@?ć z tym gnojem, który pisze frajerskim druczkiem?
#!$%@? paragonu też nie było.
#!$%@? w dupę tym cwelom - złodziejom, cwaniaczkom, krętaczom, chamom i kombinatorom. Oby im ziemia
@kurt_hectic: kupiłem to tak jak napisałem wyżej poza aukcją, w wiadomości wyprzedanych klawiatur na allegro zapytałem sprzedawcę czy ma jeszcze jakieś w ofercie, miał - i to 50!
poprosiłem 5 na fakturkę vat, wysłał za pobraniem
przyszły...