Wpis z mikrobloga

No dramat, umówiłem się z dziewczyną z mojego kierunku na niedzielę
Teraz jestem przekonany ze jak zadzwonie to ona stwierdzi ze nie ma czasu, spotkanie bedzie nieudane albo ona potraktuje to jako wypad z znajomym
Mozna zmienic jakos takie patologiczne podejscie? (,)
#gownowpis #przegryw
#feels #tfwnogf
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@netefre: @Szarozielony: W piątek zadzwonię dogadać szczegóły trzymajcie kciuki (oczywiście pomysł spaceru odpadł bo ma bardzo mocno padać a z najbliższego parku do kawiarni jest spory kawałek więc chyba zaproponuje od razu sprawdzona kawiarnie)
@pani_koralgol: Do tej pory w jej obecnosci zawsze miło spędzałem czas więc mysle ze na pierwszym oficjalnym spotkaniu będzie podobnie
Jakies propozycje co po kawiarni można wspólnie zrobić? spacer po galerii handlowej
  • Odpowiedz
@SmutnyRopuch: ważne za zauważasz, że coś z Tobą nie tak.
Ale rada ode mnie, sam nie traktuj tego jako randki. Jesteś przegrywem i trenuj póki co kontakty z różowymi. To częsty błąd przegrywów, nie radzą sobie i od razu by chcieli kogoś poderwać, a tu trzeba przejśc pewne etapy. Ale jeśli coś z tego wyjdzie to lepiej dla Ciebie. Trzymam kciuki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SmutnyRopuch: Najlepiej nie rozmyślać o tym w ogóle do niedzieli i po prostu iść. Wiem, że będzie ciężko, ale im więcej sobie przemyślisz i zaplanujesz, tym potem będziesz bardziej zagubiony, kiedy zacznie iść niezgodnie z planem.
  • Odpowiedz
@Kadej: Nawet jedna podobna akcje opisywałem kiedyś na wykopie
raz zdarzyło się że zadzwoniłem a ona kręciła a to że nie ma czasu bo do rodziny jedzie itd. a byłem wtedy przekonany że faktycznie może coś z tego byc (,)
@pani_koralgol: niezbyt duże miasto, wolę nie pisać dokładnie które
@volodia najgorsze że jeśli nie wyjdzie to będę musiał ją widywać na studiach
  • Odpowiedz
@SmutnyRopuch: Też miałem kilka takich sytuacji. Cóż zwykle jak jest chociaż trochę niezdecydowana to nic z tego nie wychodzi, nawet jak człowiekowi wydawało się, że coś z tego może być. Tylko raz udało mi się omówić z dziewczyną z która była trochę niezdecydowana. Ja nie zarywam do dziewczyn z grupy, mam z tym przykre doświadczenia, chyba że jesteś na ostatnim roku to możesz zaryzykować.
  • Odpowiedz
@Kadej: Cóż Ona jest pierwszą dziewczyną z którą naprawdę rozmawiam w pełni swobodnie, pewnie też dlatego że sama często zaczyna tematy i ma poczucie humoru
Fakt wybranie dziewczyny z tego samego kierunku to kiepski pomysł ale jak nie teraz to chyba już nigdy
Mam wrażenie że jeśli i ona potraktuje mnie jak śmiecia to będzie to poczatek konca
  • Odpowiedz
@Kadej: @Shanny
Ostatni raz wołam
Dzwoniłem dzisiaj, dowiedziałem się że jednak nie ma czasu w tym terminie który był wstępne umówiony bo odwiedza ją rodzina czym dała mi do zrozumienia że odpad społeczny nie ma szans
#!$%@? chyba czas umierać
Jak nie zadzwoni do piątku to #usunkonto
  • Odpowiedz