Wpis z mikrobloga

Mireczki czemu korzystając z aplikacji Smart IPTV z listą kanałów z listam3u.com na Samsungu 55KS7500 ogromna część kanałów nie buforuje się wyświetlając komunikat: "Stream error!". Generalnie nie ma na to zasady niektóre kanały się buforują (480p/720p/1080p) a często gęsto te które mnie interesują w stylu TVP 1 (1080) wyświetla wyżej wymienny komunikat. W Kodi zainstalowanym na Windowskie wydaje się że baza kanałów działających jest dużo wieksza? Wina TV i aplikacji? A może wina błędnej konfiguracji? A może jakaś alternatywa z polskimi kanałami w jak najlepszej jakości (rozdzielczości i bitrate) by podczas mistrzostw świata w piłce nożnej mieć dostęp do regularnej TV (przez internet)?
#samsung
#kodi
#listam3u
#smarttv
#iptv
  • 13
  • Odpowiedz
Czyli ze Smart IPTV jest problem od dawna, od teraz czy może jest szansa że to naprawią? Bo nie wiem jak to podchodzić i czy już teraz zmieniać platformę czy dać szansę Smart IPTV/ listam3u.com czy też wina leży gdzieś po mojej stronie...
@DenverPn: Możesz mi coś wiecej napisać o Stream Franqie? Polskie programy, jakość?
  • Odpowiedz
Generalnie Kodi mogę odpalić na laptopie i podłączyć HDMI do TV ale tu też ciężko mi znaleźć odpowiednie ustawienia- TV 4k i na tej rozdzielczości obraz i myszka działają na zasadzie (nie wiem jak to opisać) drobniutkich mało widocznych ale jednak odczuwalnych żabich skoczków właściwie co klatkę obrazu które nie nieumożliwiają oglądania ale z racji innego odczucia oglądania jest to strasznie niewygodne. Nie wiem czy to kwestia Hz czy czegokolwiek innego ale
  • Odpowiedz
@Miedzcu: pamietam ze na smart tv ludzie mieli problemy z lista m3u musza mieć jakieś inne kodowanie. Ogólnie listam3u jest obecnie jedną z gorszych opcji. Jesli ci coś moge polecić budzetowego to np. plusx.tv za 4 dolary miesiecznie masz wszystkie polskie kanały w hd. Z racji tego że jest to najtańsza opcja czasami potrafi się przyciąć ale nie wiecej niz listam3u ogólnie niebo a ziemia ;] Jesli masz troche wiecej kasy
  • Odpowiedz
Pieniążki nie są przeszkodą. Najważniejszą rzeczą jest poprawne działanie (na 55KS7500) , dostępność/bezproblemowość nawet przy dużym obciążeniu, polskie kanały i jakość (bitrate i rozdzielczość). Co mi z 30 zł opłaconych na lista m3u kiedy defacto nie mogę z niego korzystać? Także bardzo jestem wdzięczny za polecajki i alternatyw. Jedynie co to nie chciałbym przepłacać za kanały które mnie nie interesują a są to kanały nie polskie.
  • Odpowiedz
@Miedzcu franqie jest u tesciow i sa zadowoleni ale raczej malo ogladaja. Ja ma rapida na boxie i smiga ok. Kazdy iptv ma triale. Posprawdzaj, wez najpier tylko miesiąc i bedziesz wiedzial co wybrac
  • Odpowiedz
@alone_wolf: ogólnie aplikacja SMART IPTV ma kłopoty z rtmp każdy ma co ma ale lista m3u nie nadaje się na SMART IPTV lista m3u to KOdi albo laptop ...Bierzcie testy a zobaczycie że nie wrócicie do listy m3u cbya że macie tragiczny internet
  • Odpowiedz
Witam,ja także mam listam3u,duzo kanałów nie działa ,a ogladam przez kodi.
Poszukuję czegoś w jak najlepszej jakości bez zacinania, z myślą o MŚ w pilce nożnej.Moze orientuje sie ktos czy na jaims iptv bedzie TVP 4k?
  • Odpowiedz