Wpis z mikrobloga

Totalna zielonka w temacie.

1. Gdzie wybrac najlepszy instytut/szkole/kurs na spawacza jesli mysle w przyszlosci nad praca za granica?

2. Jaki kurs zaczac? Czy warto byc czlowiekiem orkiestra i wszystko zrobic? (Dodam ze nie widzi mi sie zabawa z aluminium - szkoda zdrowia)

3. Co jaki czas trzeba odnawiac uprawnienia?

4. Jak zdobywac doswiadczenie i wprawe po zrobieniu kursu, xzy takiego zielonego ktokolwiek zatrudni?

5. http://www.oss-welder.pl/kursy-spawania

Bedzie dobre?

6. Jaka stawka dla swiezaka bez doswiadczenia? Obecnie robie w panstwowce za 3800 na lape

#spawanie #spawajzwykopem #spawalnictwo #pytanie #pracbaza #zarobki #gliwice
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zielony34: No i tutaj właśnie jest spory plus Januszexów bo jak wezmą coś w kooperacje od jakiejś dużej firmy i zacznie im się palić d--a z terminami to biorą spawaczy jak leci na czarno i potrafią ładnie zapłacić i tutaj bym celował na początek. A jeśli chodzi o CV to ja na to nie patrzę. Miałem niedawno kolesia spawacza z CV na dwie strony i po miesiącu się z nim
  • Odpowiedz
@Silvervend: ja sam pracuję z takim, co 13 lat spawa i praktycznie wszystko leci jednym prądem xD przymykają na to oko i klepią po plecach bo jak dyrektor zadzwoni, że pilna robota jest to przyleci po pierwszej zmianie na 18 i zostanie do 3 nad ranem xD Chociaż trzeciej zmiany u nas nie ma xD
  • Odpowiedz