Wpis z mikrobloga

@BaRi: Ale tam nie ma kalmarów żeby miało do czegos pasować xD jest szyneczka, indyk, kurczak i inne #!$%@?, dobre ze wszystkimi warzywami i sosami, polecam kurczak Teriyaki, szczegolnie z sosem o smaku słodkiej cebulki, pychota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oruniak: a w macu co masz? Gownoburgery smakujące jak karton, którymi nie ma szans ze się najesz, a jak weźmiesz zestaw to cenowo wychodzi tak samo a w subie chociaż się najesz XD
  • Odpowiedz
  • 40
@Zhukov czy Ty naprawdę nie widzisz różnicy? W restauracji mam menu z cenami i trzymam je przed oczami. I wiem, że cokolwiek zamówię to płacę za to dodatkowo. Nie rób ze mnie ameby, wiem że dopłacam za cole i dużą kanapkę zamiast małej. Ale jeżeli #!$%@? zza lady proponuję mi cztery bułki do wyboru, z czego za dwie muszę dodatkowo dopłacić (i nie wiem nawet ile) to jest to jawne walenie w
  • Odpowiedz
  • 6
@g455 nie robię z Ciebie ameby ale tak przedstawiłeś sytuację ))¯_(ツ)_/¯ no i tłumaczysz się dalej w rytm tego jak wcześniej przedstawiłeś sytuację. Nigdy nie miałem problemu takiego jakiego Ty miałeś oraz nawet bym nie wpadł na to że może ktoś mieć problem z tym że nie czyta menu i krzyczy że nikt mu nie powiedział o dodatkowych cenach za dodatkowy ser. Nie mówię tutaj o studiowaniu menu, ale jeżeli coś jest
  • Odpowiedz
@Daleth2202 ale zdajesz sobie sprawe, że są różni ludzie i jedni lubią np. Pizze z ananasem a inni nie? XD mam rozumieć, że jesteś fanem narzucania Ci wszystkiego, bo wtedy czujesz się najbezpieczniej.. Nie musisz wykonywać tego potwornego wysiłku i decydować jakie chcesz pieczywo w kanapce ( )
  • Odpowiedz
@jendriu: no sorry, jestem normikiem który całe życie je tylko pszenny chleb z osiedlowego sklepu.
idąc zjeść coś dobrego nie chcę metodą prób i błędów w końcu trafić na coś dobrego tylko od razu być zadowolonym. jak chcę pizzę z ananasem to zamawiam hawajską a nie zastanawiam się czy lepiej będzie smakować w połączeniu z salami czy owocami morza
  • Odpowiedz
  • 3
@Zhukov nikogo ani niczego nie hejtuje na siłę. Serio nie widzisz różnicy? Idziesz i prosisz o kanapkę ze zdjęcia, za 8 zł. Typ się pyta "ok, pieczywo jasne, ciemne, z posypką czy z #!$%@? wciągniętym z dupy"? A przy kasie okazuje się że płacisz nie 8 zł a 15, bo tylko pieczywo jasne jest w cenie, a za resztę jest dopłata o czym mogłeś sobie przecież przeczytać w menu wiszącym nad kasami
  • Odpowiedz
  • 0
@g455 a wiesz co to jest reklama? Urodziłeś się wczoraj, że nie wiesz, że ktoś ma pytać się nawet do podstawowych kanapek czy nie chcesz czegoś dodatkowego?

Napisałem że hejtujesz, bo tak to odczuwam. Jeżeli się mylę to po prostu zmień ton wypowiedzi, bo jest po prostu agresywny (oczywiście nic personalnego ;p).
  • Odpowiedz
@wyjde_z_piwnicy: nawet nie wiem jakie tam dają. samo to wybieranie jest upierdliwe ale otrzymywać tysiąc pytań też nie jest miłe, jest jak na przesłuchaniu


@Daleth2202: na tym polega bycie normikiem, wychodzisz z piwnicy. Zamawiając bułę w sabweyu, wchodzisz w interakcje z ekspedientką. Zamawiasz i jesz to na co masz ochotę, a jeżeli nie masz pojęcia, prosisz ją żeby zrobiła po swojemu, albo tak, jak sama lubi. Rozmowa z ludźmi serio
  • Odpowiedz
  • 0
Ale sie dyskusja wywołała ( ͡ ͜ʖ ͡) to skoro wszyscy mówią co lubią to ja tylko powiem że lubie subwaya, a mcdonald wydaje mi sie koszmarnie plastikowy.
  • Odpowiedz