Wpis z mikrobloga

Chyba najlepszy okres w życiu człowieka, czyli okres po maturalny, a przed studiami! Siedzisz se w domu cały dzień, wieczorami spotykasz się z ziomami na piwku, albo z dziewczyną na randce, śpisz sobie do 14, matka podkłada Ci obiad pod nos z przyzwyczajenia. Nie masz obowiązków, nie masz trosk, zmartwień. Te 4-5 miesięcy trzeba spożytkować jak najlepiej, jak się tylko da, bo potem to już tylko pod górkę...
#matura #studia #szkola #gownowpis #przemyslenia
  • 75
  • Odpowiedz
@Kacci99: co Ty #!$%@? - czasu pełno, energii pełno, kasy mało. Najlepszy okres to po studiach jak się złapie w miarę dobrą pracę i nie ma jeszcze dziecka - kasa jest, chęci jeszcze są, czas jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kacci99: No fajnie, napisałeś dzieciaczku sprawdzianik, ładnie lekcje odrobiłeś, ale za chwilę jak szkolne emocje opadną to zorientujesz się że właściwie nikogo to w dorosłym świecie nie obchodzi. Przyszła pora by opuścić ciepły #!$%@?łek, zacznij się odzwyczajać od roli beztrosko spędzającego czas licealnego maminsyna i #!$%@? do roboty szkolniaku.
  • Odpowiedz
śpisz sobie do 14, matka podkłada Ci obiad pod nos z przyzwyczajenia


@Kacci99: to moze wypadaloby rusyc tylek i cos w domu zrobic.
Nie wyobrazam sobie miec wolnego i nie pomoc rodzicom w domu chocby przygotowujac obiad, gdy oni sa w pracy :P
  • Odpowiedz
@FoorX: > Hurr durr ja jestem taki dorosły, wypierniczaj z tymi niedorosłymi przemyśleniami z mojego jakże dorosłego mikrobloga. Przezwe cie jeszcze pare razy "dzieciaczkiem", żebym był doroślejszy jeszcze troszke. Jestem kimś kużwa, jestem kimś!!!
Weź się schowaj człowieku, bo wstyd sobie robisz
  • Odpowiedz