Wpis z mikrobloga

Chyba najlepszy okres w życiu człowieka, czyli okres po maturalny, a przed studiami! Siedzisz se w domu cały dzień, wieczorami spotykasz się z ziomami na piwku, albo z dziewczyną na randce, śpisz sobie do 14, matka podkłada Ci obiad pod nos z przyzwyczajenia. Nie masz obowiązków, nie masz trosk, zmartwień. Te 4-5 miesięcy trzeba spożytkować jak najlepiej, jak się tylko da, bo potem to już tylko pod górkę...
#matura #studia #szkola #gownowpis #przemyslenia
  • 75
@Kacci99 ja zaraz po maturach pojechałem do rodziny na wsi i zapieprzałem całe żniwa wstawałem o 6stej, z "pola" wracało się o 23, w międzyczasie jadło się jakiś obiadek podczas pracy. W przerwach piło się piwko i zagryzało orzechami laskowymi które spadały ci na głowę albo robiło się tripa rowerowego po sąsiednich wsiach żeby obczaić czy nie ma jakiś fajnych miejscówek albo dziewczyn, no i to były najlepsze wakacje.
@Kacci99: Ten czas najlepiej wykorzystać na coś długiego.
Ja żałuje że wtedy byłem młody i głupi nie zaryzykowałem ze stopem za granicę/dłuższą wyprawą górską po Beskidach.
Spróbujcie młodziaszki :D To daje mega pewność siebie i wspomnienia na lata.
Polecam Korone Gór Polski albo Główny Szlak Beskidzki najlepiej ze znajomymi/partnerką/em
@Kacci99 z takim mysleniem juz wkrotce gorzkie żale na wykopie, ze praca w tym kraju to tylko w januszex sp. z.o.o Ja np po swojej maturze wyjechalem na swoje pierwsze work and travel do USA. Nie mowie ze to jedyny sposob ale na pewno lepszy niz piwko z mordeczkami i sniadania pod nos od Mamy :P. Chodzi o to by czas nie przelatywal przez palce, bo niestety ale zycie nie ma opcji
@Kacci99: Zgadzam się! Wakacje po napisaniu matur, a przed rozpoczęciem studiów, to były najlepsze wakacje i generalnie najlepszy okres mojego życia. Żyło się bez żadnych trosk i zmartwień, w perspektywie miało się przed sobą studia w innym mieście, do którego szło również wielu dobrych znajomych z liceum, we wakacje częste kilkudniowe wyjazdy nad jezioro z ekipą i cały czas jakieś grile czy inne imprezy. Do tego człowiek był zakochany i też