Wpis z mikrobloga

Straszy młodych noobków żeby się wyprzedawali, no dla niego dobrze tylko szkoda wykopków


@HaSSaN: mi tam nie jest szkoda wykopków. Chyba każdy ma własny rozum. Jak ktoś robi tak jak pawlo lub np ja to jest debilem za przeproszeniem. To są pieniądze - kto inwestuje a potem zgania swoje niepowodzenia na innych ten jest po prostu kretynem
@Amelcio No masz słuszna rację ale po prostu śmieszy mnie to naganianie na wypoku a potem żale biedaczków, że zrobili tak jak pisał Amelcio albo Pablo bo przecież tak miało być. Sam zostałem nagoniony na IOTĘ przez Ciebie mistrzu i kupiłem na górce ale nie mam pretensji iw sumie uwierzyłem w ten projekt i nie wyprzedaje się a wręcz dokupuję jak jest tanio ( ͡º ͜ʖ͡º)
@HaSSaN: IOTA będzie wielka. Poczekajmy na smartcontrakty i rozwój projektu Q. Iota jak każdy projekt jest obarczony ryzykiem. Nie ukrywam że irytujący jest fakt budowy portfela już szmat czasu i ostatnio są słuchy że sa kolejne ogromne problemy z jego wydaniem co może spowodować nawet roczne opóźnienie w starcie portfela
@Amelcio Własnie ten portfelnie irytuje bo na razie trzymam na giełdzie i parę razy się obsrałem i sprzedałem żeby za kilka minut odkupić 5-10szt mniej ( ͡º ͜ʖ͡º) ale już teraz nie czytam co tam ludzie piszą i twardo hodluje najwyżej stracę. Tak to bym przelał na portfel i zapomniał na 2-3 lata (ʘʘ)