Wpis z mikrobloga

Jakbyście zobaczyli jakie inby #!$%@?ą dwie lesbijki w związku to by wam mózgi eksplodowały.

Mam taką lesbijkę w rodzinie i to, co się wyprawia przy ich scenach zazdrości, kryzysach w związku czy zwykłej próbie normalnych relacji z heteroseksualnymi parami to głowa mała xD
Zwłaszcza, że w ich związkach obie strony mają swoje "hormonalne racje" ( ͡ ͜ʖ ͡)

Co zabawne: z tych kilkunastu par lesbijskich, jakie widziałem,
#shitwykopsays

@lacuna: Ależ powalający argument.
Znam osobiście 3 takie "lesbijki", które po kilku związkach homo poszły w hetero, mają mężów i dzieci.
Może to jest bardzo rzadkie zjawisko, ale mam tylko tyle danych, ile sam widzę po otoczeniu mojej kuzynki-lesbijki.
@MagnaPomerania: No to 3 lesbijki to nie "wiele kobiet". Więc albo wiele kobiet, albo rzadkie zjawisko. W całokształcie nic do Ciebie nie mam, bo fajnie śmieszkujesz, ale to już drugi raz, kiedy widzę u Ciebie komentarz w tonie "biseksualizm / homoseksualizm u kobiety to moda, która przemija". Proszę Cię nie mierz wszystkich swoją miarą, bo jest to dla mnie krzywdzące.
Proszę Cię nie mierz wszystkich swoją miarą, bo jest to dla mnie krzywdzące.

@lacuna: Ja nie mierzę SWOJĄ miarą, bo jestem heteroseksualistą.

Może nie doprecyzowałem: wiele MŁODYCH kobiet, z moich obserwacji, ma tylko "fazy lesbijskie", a nie faktyczną homoseksualną orientację.

Dzielę się tylko spostrzeżeniami, które mam z ponad 20 lat obracania się w tego typu towarzystwie i tego, co od nich słyszę czy widzę.

Jedna z ex mojej kuzynki ma teraz