Wpis z mikrobloga

Poza pracą etatową przyjmuję w gabinecie psychologicznym. Na drzwiach jest tabliczka z napisem "proszę poczekać", by w trakcie jakichś trudnych dla pacjenta chwil ktoś nie walił w drzwi. Kiedy zdarza mi się okienko między wizytami, drzwi mam zamnięte, by porobić jakieś notatki lub poczytać, a że pokój jest dość nieźle wyciszony, to nie zawsze słyszę, jak ktoś przychodzi i siada na krzesełku w poczekalni (przecież nie zapuka ze względu na tabliczkę).

Żeby nie otwierać co chwilę celem sprawdzenia, czy pacjent już jest - zdarza mi się klęknąć na czworaka i zaglądać przez szparę w drzwiach... Zawsze mam wtedy wrażenie, że po drugiej stronie zobaczę mojego ojca mówiącego "ty co? #!$%@? jesteś? co ty tam robisz?" xD

#heheszki #pracbaza #pasta
  • 83
  • Odpowiedz
@carrie25: Ewentualnie lampka z napisem "pacjent w środku, proszę poczekać" taka jak w wielu gabinetach lekarskich? może to zda egzamin? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawsze mam wtedy wrażenie, że po drugiej stronie zobaczę mojego ojca mówiącego "ty co? #!$%@? jesteś? co ty tam robisz?" xD


Prychłam motzno xD
  • Odpowiedz
@youngpsychotherapist: Wsparcie ;) To temat rzeka - wszelkiej maści pomoc psychologiczną, psychoedukację, oczywiście to wszystko ma oddziaływanie terapeutyczne. Mogłabym diagnozować, ale mam poczucie że pomimo uprawnień musiałabym popracować jeszcze kilka lat, by nikogo "nie skrzywdzić". Ale uwierz mi, 90% osób zgłasza się, bo zwyczajnie nie ma nikogo, z kim mogliby porozmawiać...
  • Odpowiedz
@carrie25: jak Ci sie pieprzyć z instalajcą nie chce to weź stary telefon z androidem daj go w róg poczekalni w kwiatku/w książce połacz się ze swoim na skype/messengerze czy co tam chcesz, wycisz by nie było słychać że podsł#!$%@?. Ja ostatnio tak "doglądalem" pizze telefon przed piekarnikiem a ja sobie siedziałem i ogladalem netflixa parę pokoi dalej D:
  • Odpowiedz
@odpad_biologiczmy: Nie chciałabym byś mierzył mnie miarą swoich doświadczeń. Staram się nikogo nie trzepać na kasę, nawet za konsultacje zdarza mi się nie wziąć pieniędzy, gdy wiem, że nie dam rady zbyt wiele zdziałać, albo gdy trzeba najpierw konsultacji psychiatrycznej :)
  • Odpowiedz