Wpis z mikrobloga

Powiem wam, ze ci faceci to są #!$%@? niesamowici XD jak patrze, co te samce wypisują do mojej kobiety, lub kobiet moich znajomych na instagramie, Fb i wszędzie gdzie się da to jest koniec świata. Na instagramie fotki ze mna, na Fb status związku, a gość pisze bajere xD niby #!$%@? może idiota nie zauważył, grzecznie dostaje info, ze dziewczyna kogoś ma a on wyjeżdża z tekstem ,, czego oczy nie widza tego sercu nie żal.” XDDD #!$%@? ja na prawde byłbym jeszcz sjakos w stanie to zrozumieć gdyby to napisał do niej taki tekst Zac Efron, Brad Pitt albo Christian Grey, ale nie #!$%@? Kamil ze Szczecina xD ogólnie ładne laski maja #!$%@?, nawet #!$%@? przy przygotowaniach do matury gość od korków sadzil bajere na tyle, ze zaczela odwoływać spotkania? Rozumiecie to? Nie róbcie tak, bo to jest tak żałosne ze #!$%@? xD #zwiazki
  • 23
@darktemplar: Niektóre wrzucają takie fotki nawet bezmyślnie, bo koleżanki tak robią, albo podążając za ogólnym trendem. Bez specjalnych refleksji. Jak laska ma ogólnodostępne zdjęcia w bikini, mocny makijaż do bluzki z dekoltem, wyeksponowane tatuaże czy co tam jeszcze, to trudno się dziwić facetom. Ta córka Borysewicza mówiła w wywiadzie, że dziewczyny do układów sponsorowanych bierze właśnie z instagrama i podobnych mediów; jak widzi, że są zdjęcia w kostiumie kąpielowym, to pisze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jamniczek97: standard - do mojej rozowej tez non-stop podbijaja fuckboye, mimo ze fb tak bardzo #!$%@? zwiazkiem; ale przebij to - do mojej siostry na fb z bajera, podbil kiedys policjant, ktory ja spisal na miescie dzien wczesniej XD