Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, take male #rozdajo elektroniczne w postaci nowej lutownicy, od nas tj. https://www.instagram.com/ifixthis.pl/ :)

Leży i się kurzy, a może komuś byłaby przydatna, jest paragon, jest gwarancja, cały komplet.

Zasady? Subiektywne, prosze piszcie do czego chcielibyscie uzyc, pojutrze postaram sie odczytac komentarze i wybrac osobe, ktora to dostanie. Transport kurierem na terenie Polski, po mojej stronie :)

#elektronika #lutowanie #lutujzwykopem #serwispc
Pan_Slon - Mirki i mirabelki, take male #rozdajo elektroniczne w postaci nowej lutown...

źródło: comment_cDJpddZ4XPB83u0aV7SGAHYd0zo6f90f.jpg

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Pan_Slon do zmiany kabli np pogryzionych przez myszy w różnych urządzeniach . Kamery itp. podczas pracy w systemach zabezpieczeń się przydaje a ja własnej nie mam :/
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: W końcu wymieniłbym baterię w swoim iPodzie, bo jak zobaczyłem te styki 10 razy mniejsze niż grot starej transformatorówki którą posiadam, to dałem sobie spokój i leżą części w szufladzie
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: używam do prostych napraw typu wymiana kondensatorów, naprawa elektronarzędzi w pracy, pierdół typu wymiana jacka w słuchawkach. Kupiłem taką jak na zdjęciu i grzeje się to tak długo że chyba będę ją trzymał cały czas włączoną jak przychodzi coś naprawić to szybciej kurier nowe przywiezie niż ten cud techniki raczy być gotowym do pracy.
Tak mam chorą lutownicę i żałuje że wydałem na nią pieniądze
Pozdrawiam
RidgeForrester - @Pan_Slon: używam do prostych napraw typu wymiana kondensatorów, nap...

źródło: comment_l6wbMAvyI1YJ2ViPncFgAmVy1GYvejRj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pan_Slon ja dałabym mojemu młodszemu bratu ciotecznemu (15 lat) z zamiłowania elektryk, każde pieniądze jakie dostanie za pomoc wujkowi w polu wydaje na różne dziwne elementy (ja się na tym nie znam, płytki kabelki jakieś malutkie metalowe elementy) do tworzenia elektroniki. Ostatnio zrobił jakiś termometr i z telefonu sprawdza jaka ma temperaturę w domu. Jako ze jest biedny to sprzęty ma z niższej półki a jego lutownica to pamięta chyba jeszcze
  • Odpowiedz