Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, take male #rozdajo elektroniczne w postaci nowej lutownicy, od nas tj. https://www.instagram.com/ifixthis.pl/ :)

Leży i się kurzy, a może komuś byłaby przydatna, jest paragon, jest gwarancja, cały komplet.

Zasady? Subiektywne, prosze piszcie do czego chcielibyscie uzyc, pojutrze postaram sie odczytac komentarze i wybrac osobe, ktora to dostanie. Transport kurierem na terenie Polski, po mojej stronie :)

#elektronika #lutowanie #lutujzwykopem #serwispc
Pan_Slon - Mirki i mirabelki, take male #rozdajo elektroniczne w postaci nowej lutown...

źródło: comment_cDJpddZ4XPB83u0aV7SGAHYd0zo6f90f.jpg

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Weś Ty #!$%@? pomyśl? Do lutowania, przecież grilla tym nie zrobię... A czekaj, chociaż..()

To dawaj mię te lutownice, później Ci wyśle zdjęcia z nad wody(fanatyk) jak #!$%@? kiełbaskę z lutownicy.
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Ostatnio padła mi moja stara lutownica kolbowa i właśnie czegoś szukam do kupienia. Obecnie do zlutowania mam lampki z taśm LED i wymienić port usb w dysku przenośnym.
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Mój tate ma zwykłą transformatorową i od dłuższego czasu też nastawiam się na zakup takiej stacyjki dla początkujących xD
Zawsze chciałem się nauczyć lutowania jak oglądałem filmy od Rossmanna czy iPad Rehab albo chociażby jakieś tutoriale do MacBooków od Rewy xD
  • Odpowiedz