Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki, take male #rozdajo elektroniczne w postaci nowej lutownicy, od nas tj. https://www.instagram.com/ifixthis.pl/ :)

Leży i się kurzy, a może komuś byłaby przydatna, jest paragon, jest gwarancja, cały komplet.

Zasady? Subiektywne, prosze piszcie do czego chcielibyscie uzyc, pojutrze postaram sie odczytac komentarze i wybrac osobe, ktora to dostanie. Transport kurierem na terenie Polski, po mojej stronie :)

#elektronika #lutowanie #lutujzwykopem #serwispc
Pobierz
źródło: comment_cDJpddZ4XPB83u0aV7SGAHYd0zo6f90f.jpg
  • 253
@Pan_Slon chciałbym użyć tej lutownicy do zbudowania E-papierosa ( ͡ ͜ʖ ͡)
"Widzę, że jesteś dumny ze swojego projektu. Ale może wyjaśnisz z czego? Z tego, że Arduino użyłeś w e-papierosie? Przerost formy nad treścią. Ale przed kolegami będziesz szpanował jakiego to ty (specjalnie z małej litery) masz e-papierosa. Może byś lepiej wykorzystał Arduino?"
@Pan_Slon: bobrosze lutownice. muszę przylutować 180 połączeń do do 64 płytek, żeby móc zrobić urządzenie do wielopunktowego pomiaru pola magnetycznego. A mam starego poprzednika wellera z lat '70
@Pan_Slon:
zasady konkursu sa nieprecyzyjne! bo nie okreslono czy ma byc wlaczona czy nie :) jesli chodzi o niewlaczona to zrobil bym sesje na instagram i pintrest i chwalil bym sie ze wygralem cos w #rozdajo
jesli chodzi o wlaczona to nie moge napisac co mi moderacja zrobi tango down :)

@Pan_Slon: Bardzo by się przydała, wcześniej zacząłem przygodę z lutownicą pod USB i byłem z niej zadowolony jednak wraz z rozwojem stara lutownica już praktycznie nie wystarcza do bardziej skomplikowanych zadań.
@Pan_Slon chciałabym sprezentowac ja niebieskiemu, żeby mógł naprawiać swoje rzeczy, które się popsuły i żeby rozwijał swoje pasje w tym kierunku
@Pan_Slon: używałbym do zrobienia swoich efektów gitarowych, właśnie jestem w trakcie kompletowania zamówienia na elektronikę do tego potrzebną i z taką stacją lutowniczą byłoby dużo przyjemniej, niż z moją lutownicą, która jest już prawie pamiątką rodzinną po dziadku( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pan_Slon: Chciałabym użyć do naprawy elektroniki. Mam kilka sprzętów w domu, które mają tylko odlutowany kabelek i chciałabym dać im nowe życie (między innymi głośniki i zabawki dla znajomych dzieciaków bo płakały, że się samo zepsuło, a też widziałam, że tylko kabelki odlutowane)
Oprócz tego na pewno bym sobie znalazła z jej pomocą jakieś ciekawe zajęcie na zabicie wolnego czasu bo jak na dziewczynę to jednak bardzo lubię majsterkować itp. :)
Zamierzam wygrać rozdajo z raspberry pi organizowane przez @Forbot i coś fajnego zmajstrowac, zwłaszcza że ostatnio przypłynął do mnie klon Arduino do poskładania. ( )