Wpis z mikrobloga

UWAGA, u jeden plusowanej tutaj osoby (ponad 30 plusów) jest klasyczny syndrom "dietetyka" bez wiedzy pt. "proste/złożone węgle to otyłość i śmierć". Poważny 20 godzinny risercz w internecie, nie ma żartów. Sami możecie zgadywać która to osoba. Dodatkowo wrzucę też zabawny obrazek trafnie pokazujący ten syndrom:
Pobierz t.....t - UWAGA, u jeden plusowanej tutaj osoby (ponad 30 plusów) jest klasyczny synd...
źródło: comment_Y3omJ2RNU9CiD2Q4Q5vTcj4WtLwWJIAz.jpg
@Nieszkodnik: Da się, wystarczy jeść 3 czekolady dziennie i nic innego. Ja wtedy tyję. A mój brat może zjadać 5 i nie przybiera na wadze. Indeks glikemiczny pośrednio tłumaczy dlaczego jedni tyją, a inni nie na tej samej diecie. Ludzie maja rożne układy trawienne i dlatego samo liczenie kalorii to głupota.
@carbonara: @carbonara: Nadal nie wytłumaczyłeś jak jedzenie tych konkretnych produktów ma się do tycia.Jedyne co sobie dopowiedziałeś potem jak cię panowie wyżej podsumowali to wnioskując po tej herbatce chyba że chce zmienić na zdrowy tryb życia.Otóż nie trzeba zmieniać niczego pod zdrowy tryb życia żeby chudnąć.Równie dobrze możesz codziennie ucinać kalorie jedząc KFC oraz dodać fizyczną aktywność i kilogramy będą szły w dół , a herbatka zawsze coś tam wspomoże
Da się, wystarczy jeść 3 czekolady dziennie i nic innego. Ja wtedy tyję.


@grejfrut: 3 czekolady po 100 g to ok.1600 kcal. Czyli blisko normy dziennej dla kobiety. Co pijesz wtedy? Samą wodę czy soki? Jeśli soki to dochodzą kolejne kalorie. Ile dni takiej czekoladowej diety wytrzymalaś? 1-3-7-10-30? I tylko czekolada + woda?
To powtórz to dla 1 czekolady dziennie i przez 14 dni. Schudniesz. Albo zwracam pieniądze za czekolady:-)
@fegwegw a ma pan dowód, że Hitler wiedział o Holokauście? Ten sam sposób argumentacji - sprowadzenie do absurdu. Oczywiście, że taka dieta powoduje tycie, gdyż są to produkty wysokoprzetworzone i wysokokaloryczne i teoretycznie gdyby zjeść tego mało to nie przekroczymy swojego dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Tylko mi powiedz ile osób, co je w sten sposób na wyliczone dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i je tego mało i się potem głodzi? Energia po zupce chińskiej czy
@Nieszkodnik: Wodę. 7 - 10 dni. Nie mam ochoty bawić się z jedna czekoladą, bo nie chcę chodzić głodna, a chudnąć nie potrzebuję. Zresztą pytanie czy bym schudła, czy utrzymała wagę... Moim zdaniem to drugie. Ale z 3 czekoladami mogę powtórzyć, i przytyję, chociaż według tabeli kalorii nie powinnam.
To, że wyrzut insuliny (muszą być odpowiednie warunki aby to nastąpiło) powodują zupki chińskie i inne żarcie nie ma nic wspólnego z tyciem. Odkładanie się tłuszczu też wiele nie zmienia. Można odkładać tłuszcz i chudnąć :) Bilans kaloryczny zawsze wygrywa. Odłoży jej się tłuszcz ale organizm spożyje swoje z mięśni.

Druga sprawa jest taka, że przy takiej "diecie" obniży sobie metabolizm co spowoduje, że z czasem będzie potrzebować mniej kalorii ale spadnie