Wpis z mikrobloga

@evilonep żona ma stwardnienie rozsiane. Pierwszy rzut to pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego. Dostała kroplówkę - solumedrol. Rezonans i punkcja. Stwierdzili zmiany w mózgu. Po miesiącu kolejny atak na oko. Lekarzzakwalifikował ją do programu leczenia. Dostała avonex. Po roku brania avonexu na szczęście nic się nie dzieje niedobrego na razie. Tylko cotygodniowe dawki tego paskudztwa. Pracuje normalnie, chodzi, jest żywiołową osobą. Bądź dobrej mysli. Trzymam za Ciebie kciuki.
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: ciągle nic nie wiem, lekarze mi niewiele mówią. Mialem rezonans, badanie potecjalow wzrokowych, punkcje ledzwiowa. Liczę, że jutro więcej się dowiem. Na wynik punkcji czeka się 2 tyg. Wstępnie powiedziała, że na rezonansie coś lekko widać, ale generalnie jest ok.
  • Odpowiedz
Dzięki wszystkim za prywatne wiadomości, komentarze. Informacje mam póki co szczątkowe. Jutro wypis. Ponieważ zainteresowanie duże, za co jeszcze raz dziękuję - jutro wrzucę zdjęcie ze wszystkim co dostałem z wypisu, wynikami badań i zawołałam plusujacych
  • Odpowiedz