Wpis z mikrobloga

@DrFly: biedny
Co do psów które ciągną - ja wiem, że mój kundel 5 kg potrafił pociągnąć tak, że mnie ciągnął za sobą, a co dopiero taki olbrzym. Co śmieszne mój owczarek dostosowuje siłę ciągnięcia smyczy do tego, kto go prowadzi xD Jak da się smycz dziecku to pies idzie przy nodze, jak dorosły facet weźmie smycz to wąchany musi być drugi koniec drogi oczywiście xD.
Szkoda psiaków, obu (
@DrFly lubię psy ale z powodu właścicieli się ich po prostu boję. Zero odpowiedzialności. Albo latają bez smyczy albo bez kagańca, często tak jak piszesz - pies większy od wyprowadzającego. Nie słuchają itp.
Do tego jakieś patologiczne działanie. Kiedyś się mnie babka psa co na mnie naskoczył zapytała "Boi się pan? Dobrze!", Albo klasyczne "on się tylko chce bawić" gdy pies na mnie szczerzy zęby.
@MagnaPomerania: sorry colego, ale pieski mi siadły na mózg - nie rozumiem o czym do mnie rozmawiasz ( _)

Szczurem. Nie psiakiem


@Dorokai: Tyś szczura widział xD

@DrFly: gdybym nie znał tej rasy mógłbym uwierzyć ze to nie sznaucer był prowodyrem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kozaqwawa: akurat to słaby argument na pogryzienie. Do obu moich suk wiele psów się sapało i
matra - @MagnaPomerania: sorry colego, ale pieski mi siadły na mózg - nie rozumiem o ...

źródło: comment_CVhpRgk8bFjLHfSJ6C9oUaEKdusKyYFF.jpg

Pobierz