Wpis z mikrobloga

Mirki, chciałem się trochę pochwalić moim nowym projektem. Zakupiłem za śmieszne pieniądze BMW e36 cabrio w stanie takim jak widać na zdjęciach, do tego z rozdupconym silnikiem, którego wymiana kosztowała mnie 2000zł (za całość dałem 3 xD). Ale no, ciągle sobie tłumaczę że zakupiłem hardtop a samochód gratis. Na plus również instalacja LPG, półskórzane fotele sportsize oraz miękki dach stan idealny.

Plan na już:

1. #!$%@? maski od e46, wstawienie prawidłowej (zakupiona już w kolorze) oraz noska (niestety czarny).
2. Wstawienie lamp ZKV z krzyżami (zakupione), oraz oryginalnych mpakietowych kierunków (już idą).
3. Zmiana kierownicy ze zwykłej trójramiennej na obszytą skórą (mam dwie kierownice, "serducho" oraz trójramienną skórzaną z logo M oraz bicepsami)
4. Ogólnie umyć go, odkurzyć, wypolerować.
5. Serwis instalacji LPG

Plan na za 4 tygodnie:

1. Korek wstydu przełożyć koło wlewu paliwa
2. #!$%@?ć tylny zderzak na oryginalny mpak
3. Wymienić tłumik środkowy i końcowy na oryginalny wyciągnięty z 3.0d e46 (wydech diesla daje zajebisty dźwięk basowy, jednocześnie nie drze japy i wszystko jest ori, a jak ori to wiochy nie ma :D)
4. Dokupić windshota i fajne, duże fele

Plan na za rok:

1. Dokupić boczki skórzane, skórzaną tylną kanapę oraz fotele tzw Vadery oraz obszyć to na jasną, porządną skórę.
2. Zmienić audio
3. Swap silnika na 2.8 (porządny swap, czyli hamulce dyfer sprzęgło wał itp itd)

#motoryzacja #chwalesie #pokazauto
Pobierz P.....n - Mirki, chciałem się trochę pochwalić moim nowym projektem. Zakupiłem za śmi...
źródło: comment_coL0I4MMbvE9LZKMoR28AOptrbf1hl6L.jpg
  • 120
@Pulton: mam kumpla który z takim gruzem się już od roku męczy. Teraz niby wszystko zrobione, ale raz w tygodniu do mechanika leci i zostawia u niego dwie stówki. Dodam, że samochód dalej wygląda jak gruz. Gra nie warta świeczki, chyba że jest się pasjonatem
@Pulton:

WIĘC, doprowadzenie go do lepszego stanu wizualnego kosztuje mnie jakieś nie wiem, 1000zł max licząc już czteropak dla kolegi co mi będzie pomagał. No zajebiście duże koszta xD


ja pisałem o blacharce a nie sprawieniu żeby jako tako wyglądała bez gay looka i lamp seksu xD