Wpis z mikrobloga

syn się będzie pytał czemu nie ma pomidorowej


@aseeon_: odpowiedz mu, że dlatego, bo jego ojcu nie chce się iść po przecier do osiedlowego. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
odpowiedz mu, że dlatego, bo jego ojcu nie chce się iść po przecier do osiedlowego. ¯_(ツ)_/¯


@Rimfire: i jeszcze mnie zachęcasz, żebym mu kłamał, patologia
  • Odpowiedz
  • 1
@Niebadzlosiem Mimo, że od zawsze głosuje tylko na Korwina to osobiście nadziei nie wiedzę. Problemem jest sam Korwin, który mówi zbyt wiele, zbyt szybko i zbyt niezrozumiale dla większości ludzi. Z drugiej strony mamy media, które wszystko próbują obrócić przeciw niemu. Na przykład Korwin powiedział: " Kobiety są statystycznie mniej inteligentne od mężczyzn" co media przedstawily: "Korwin uważa, że kobiety są głupsze". Niby niewielka różnica na pierwszy rzut oka ale po
  • Odpowiedz
Co stoi na przeszkodzie ruszyć dupę i znaleźć pierwszy z brzegu otwarty sklepik gdzie za ladą stoi właściciel?


@Rimfire: np to, że jak sobie rano gotuje zupę, to osiedlówki czynne od 9 albo i 10 jak się właścicielowi chce wstać są zamknięte?

Wcześniej myślałem, że tylko trolujesz, ale wychodzi, że ty naprawdę wierzysz w to, że zakaz handlu w niedzielę jest OK i w porząsiu jest, że sobie nie można
  • Odpowiedz
Jeżeli pasuje ci traktowanie jak g---o to fajnie


@MinnieMouse0: ograniczenie handlu w niedzielę = traktowanie jak g---o ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem ciekaw czym byłoby wprowadzenie godziny policyjnej - traktowaniem jak obrzygane g---o?
  • Odpowiedz
K---a mać, zapomniałem że dzisiaj jest niehandlowa.... A już miałem iść po Imperium Prunum, które kosztuje 30zł i jest niesamowite ze względu na dodaną suską sechlońską...
  • Odpowiedz