Wpis z mikrobloga

tak bo porównywanie innych użytkowników do nosaczy to już jest niekonieczne działanie. Powinniśmy współdziałać a nie piłować gałąź


@MiczuTG: Przecież ci co wymyślili tego mema stali się jego najlepszą karykaturą. Dla mnie typowy wykopek to właśnie taki nosacz
  • Odpowiedz
  • 1
@grzech_u zdajesz sobie sprawę, że żadne użalanie nic nigdy nie zmienia, niezależnie od miejsca? xD równie dobrze można zakazać wyrażania swojego niezadowolenia publicznie, po co przecie, i tak nic nie zdziałasz. A wylewanie żali to tylko wylewanie żali, dobrze jest czasem pohejcić z ludźmi idiotyczne prawa i zakazy.
  • Odpowiedz
  • 2
@Rimfire a wiesz, że na zakaz handlu najbardziej narzekają pracownicy handlu. Bo w takiej Biedronce teraz mają większy zapierdziel niż wcześniej. Ale na plus jest, że obroty wzrosły bo ludzie kupują na zapas.
  • Odpowiedz
@staryhaliny To że jest burza nie jest niczyją winą, a to że odebrano ci prawo do pewnych rzeczy jest przez kogoś kto ci tę wolność zabrał. Według mnie narzekanie na partie które odbierają wolność jest dobre, bo jest szansa, że ktoś to niezadowolenie społeczne usłyszy. Jeżeli pasuje ci traktowanie jak gówno to fajnie, ale nie wszyscy mają taki pogląd.
  • Odpowiedz
@alpag: @squonk: Zgodzę się. Mimo to jest różnica między wyrażaniem swojego zadania a pisaniem non stop tego samego w każdą niedzielę z zakazem handlu (tak są tacy użytkownicy). Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rimfire ej, ale ja nadal nie wiem jak kotku wytłumaczyć że zamiast świeżego mięsa będzie żreć niezdrowe galaretki na które ma alergię i będzie po nich srać i płakać i źle się czuć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rimfire: a potem się dziwić, że żydzi nienawidzą nas bardziej od niemców, bo twierdzą, że do holokaustu można się przyzwyczaić. Ciekawe czy pisowskie to tacy wielcy katolicy gdy trzeba sąsiadkę podwieźć do sklepu xD
  • Odpowiedz
ej, ale ja nadal nie wiem jak kotku wytłumaczyć że zamiast świeżego mięsa będzie żreć niezdrowe galaretki na które ma alergię i będzie po nich srać i płakać i źle się czuć ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@squonk: Powiedz mu, że jego właściciel o nim zapomniał i mu nie kupił, proste.
  • Odpowiedz
  • 1
@Rimfire właściciel dziś 10 godzin z kotem w podróży, a surowego mięsa pociągiem ciężko przewieźć albo trzymać na zapas w rozmrożonej lodówce w pustym mieszkaniu. Kurczę, kot może nie zrozumieć czemu nagle Biedronka pięćset metrów od domku nie sprzeda mu mięsa ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Rimfire: przyzwyczaiłes się już ze paliwo ponad 5 pln za litr? Przyzwyczaiłes się już ze gminy zakazują handlu alkoholem wedle im widzi mi się? Jeszcze jakiś aspekt życia trzeba Ci ułożyć czy partia już o wszystko dba ?
  • Odpowiedz
@Shmit: Zluzuj majty, Colego. Jak śmieszne obrazki na portalu ze śmiesznymi obrazkami doprowadzają Cię do takiego stanu, to co się musi dziać jak rozmawiasz z ludźmi twarzą w twarz.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0 jak czujesz że ci ktoś zabrał wolność, to przeżywanie tego na mirkoblogu może byc jednak zbyt mała inicjatywa żeby coś zmienić. Dlatego jest to równie ważne jak pisanie o pogodzie za oknem. I tyle samo skutku przynosi.

To że się nie zale na portalu z obrazkami to nie znaczy że mi to pasuje.
  • Odpowiedz
@Rimfire: przecież nosaczami są Ci co popierają ten zakaz, bo przecież "idzie się przyzwyczaić" i "za komuny sklepy były zamknięte w niedzielę i ludzie jakoś żyli", więc nieśmieszne kolego
  • Odpowiedz