Wpis z mikrobloga

Niedawno z tagu #przegryw dowiedziałem się że mężczyzna bez mieszkania WŁASNOŚCIOWEGO nie ma żadnych szans na znalezienie kobiety. Powtarzam WŁASNOŚCIOWEGO, nie może być wynajmowane, nie wiem do końca jak sprawa wygląda z socjalnymi.

W związku z tym pytanie do #rozowepaski w jaki sposób i w jakiej formie weryfikujecie fakt posiadania własnego mieszkania? Czy wystarczy na pierwsze spotkanie zabrać ze sobą wydruk odpisu z księgi wieczystej? Czy może musi to być kopia poświadczona notarialnie? Czy raczej same sprawdzacie w odpowiedniej jednostce administracyjnej?

Dodatkowo czy w dobrym tonie będzie umieszczenie skanu odpisu z księgi wieczystej jako jedno ze zdjęć na #tinder ? Warto też dodać zdjęcie samej nieruchomości?
Dodam że aktualnie mam na tinderze zdjęcie na tle samochodu i kolorowego telewizora (coś jak z Kargula i Pawlaka) a w dodatkowych zdjęciach skan zeznania PIT za rok 2017 (z zarobkami 15k+ oczywiście)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #kiciochpyta #pracbaza #budownictwo #podrywajzwykopem
  • 18
A niby normik a tu sobota i ani na impresssce ani nic, tylko siedzi na wykopie jak kołek czyli jednak #przegryw ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Djapko: dzięki za troskę ale od 8 do 17 robiłem aktywne rzeczy na świeżym powietrzu i nie mam siły się szlajać dzisiaj, jeżeli ktoś nie chla co sobotę to już przegryw? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MieszkoPierszy: Pragnę delikatnie wyprostować tą prawidłowość. Otóż wszystko się zgadza oprócz tego, że hajs i posiadłości to kryterium dla beta-bankomatu, ale rozumiem że zaszło takie nieporozumienie bo wykopowicze mają problem patrzenia na siebie krytycznym okiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pragnę delikatnie wyprostować tą prawidłowość. Otóż wszystko się zgadza oprócz tego, że hajs i posiadłości to kryterium dla beta-bankomatu


@ashaneen: kurde to oszukały mnie przegrywy jedne bo pamiętam dokładnie jak pisali że trzeba mieć mieszkanie własnościowe, samochód, 195cm wzrostu, twarz 9/10 i bydlaka co najmniej 19cm ale nic nie mówili o tym że to są wymagania tylko na beta bankomat ()

a mówią że to normiki ich
@MieszkoPierszy: Najłatwiej jest zwalać winę na wszystko i wszystkich innych. Ja kiedyś tindera założyłem i nie miałem praktycznie żadnych par, za to innymi sposobami gdzie mogłem odrazu wpleść element osobowości uwodziłem kobiety które normalnie nawet by nie zwróciły na mnie uwagi. materialistki to kilka %, ale według wykopków skoro ich nie chcą to są puste( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powtarzam WŁASNOŚCIOWEGO, nie może być wynajmowane, nie wiem do końca jak sprawa wygląda z socjalnymi.


@MieszkoPierszy: kiedyś chyba rozwaliłem związek kolegi jak u niego w czasie grilla spytałem się jego różowego kiedy ślub? a ta przy niebieskim i ojcu niebieskiego z rozbrajającą szczerością powiedziała, że ślub będzie jak ojciec przepisze kamienicę na nich oboje

#!$%@?... kiedyś to kobieta musiała wnieść posag a dziś to rola faceta xD oczywiście nie są już
@Arachnofob: Tydzien temu sprzedawalem jedna z dzialek parce. Gosciu dawal wiekszosc kasy, dziewczyna grosze. Umowilismy sie u notariusza na podpisanie umowy przedwstepnej. Facet mial nabyc 5/6, ona 1/6. W momencie czytania umowy dziewczyna stwierdzila, ze ona jednak chce 3/6 bez dokladania kasy. Krotka wymiana zdan i placz, wyszli. Dwa dni pozniej chlopak przyszedl sam i podpisal umowe wylacznie na siebie. O dziewczyne nie pytalem
@Turbulencja: znajomemu związek się prawie posypał po tym jak rodzice różowej go molestowali o ślub a później też coś brąchali o dopisaniu jej do aktu notarialnego, aby ich córka "czuła się jak u siebie" więc zgasił, że dopóki będzie go kochać, nie będzie zdradzać ani nie zmieni dotychczasowego zachowania wobec niego to nie ma czym się martwić i może to nawet w intercyzie zawrzeć ( )