Wpis z mikrobloga

Do wszystkich którzy pisza "to nie ona organizuje ta zbiórkę", "może to jej rodzina wyraziła zgode a nie ona". Prosze bardzo rozmowa na messengerze organizatora z Julka.

Widzicie, dzielna dziewczyna pomimo żałoby, traumy i wielkiej tragedii jest nadal wstanie prowadzic interesy z organizatorem zbiorki.

Jak juz wczesniej pisalem jest to tak samo obrzydliwe jak rodziny walczące o spadek kilka godzin po śmierci bliskiej osoby.

#poznan #p0lka
MurLand - Do wszystkich którzy pisza "to nie ona organizuje ta zbiórkę", "może to jej...

źródło: 350338050_256439503767730_8127356930800385367_n (1)

Pobierz
  • 35
To jest dziwne i nie do pojęcia dla mnie.


@Kruweczka: Zależy od osoby. Będąc szczerym dla mnie dziwne i nie do pojęcia jest to co Ty opisałaś. Ja w podobnej sytuacji reagowałem skrajnie przeciwnie - jak zwykle jestem spokojny i niezbyt imprezowy, tak wtedy za wszelką cenę nie chciałem być ani sekundy samemu i za żadne skarby nie chciałem przebywać w ciszy.
Także no, zależy od osoby. Jedni nie chcą być
@Kruweczka rozumiem, że sprawa śmierci twojego psa była równie medialna i również czułaś na karku oddech połowy Polski, czekającej na każdy ochłap informacji? To nie random a organizatorka zbiórki która chcąc nie chcąc jej bezpośrednio dotyczy, gdyby zlała sprawę to wyk0pki by jęczały, że gwiazdorzy i już się dobić do niej nie można xD