Wpis z mikrobloga

Jakby ten idiota zabił małe dziecko albo kogoś innego na miejscu, a ty miałbyś szansę temu zapobiec to nic byś nie zrobił?


@Vuko____: A jakby zobaczył broń i zabił mnie? Weź sobie zapamiętaj złotą regułę na całe życie - jak ktoś ma broń i atakuje to spierda**j jak najszybciej potrafisz. Niczyje życie nie jest dla ciebie warte tyle co twoje własne. Serio wolisz osierocić swoje własne dzieci i stracić życie żeby
  • Odpowiedz
Weź sobie zapamiętaj złotą regułę na całe życie - jak ktoś ma broń i atakuje to spierda**j jak najszybciej potrafisz


@atestowanie2: Nie pouczaj. Pociski są szybsze niż człowiek.
Mam broń i tak samo bym tego gościa zastrzelił jakby groził tłumowi moich znajomych z małymi dziećmi.
  • Odpowiedz
@NewSadist: o jak szanuje, najpierw krótkie udawanie bezbronnego, potem kiedy nie patrzy szybka akcja w klatę, później odskok za samochód w razie jakby chciał też strzelić do niej a potem odkopanie broni, zabranie i butem aby leżał mordą o asfalt, #!$%@? antyterrorystka, ja to pewnie nawet jakby jechał na niego czołgiem to bym się najpierw zesrał ze strachu xD
  • Odpowiedz
@NewSadist: Piękna akcja, jeszcze bohaterką jest kobieta, jestem pod wrażeniem. Ciekaw tylko jestem, czy to zwykła obywatelka, czy jednak pracowniczka jakiś służb.
  • Odpowiedz
kobieta zrobiła dokładnie to samo co chciał zrobić "zamachowiec"


@atestowanie2: No chyba sobie jaja robisz...

kobieta zastrzeliła obcego człowieka na środku ulicy


@atestowanie2: Pod koniec filmiku był dosyć żwawy jak na kogoś, kto został zastrzelony.

On cały czas celuje w jedną konkretną osobę, a nie w tłum. Równie dobrze kobieta chcąc go zastrzelić mogła trafić w dziewczynkę, która za nim stała. Wystarczyłoby żeby facet odskoczył w ostatniej chwili.


@atestowanie2:
  • Odpowiedz
Współczuję Twojej ewentualnej kobiecie, jak będziecie gdzieś razem szli i zostaniecie napadnięci.

Chcę zobaczyć, jak mówisz swoim dzieciom, że ich życie jest dla Ciebie mniej warte, niż Twoje własne.


@kompek: Nie rozumiesz różnicy pomiędzy atakiem na mnie i moją rodzinę, a na obcych ludzi? Bronienie swojej rodziny jest normalne, ale obrona obcych ludzi narażając własne zdrowie i życie to nie jest dobry pomysł. Uczą tego nawet strażaków i policjantów na pierwszym
  • Odpowiedz