Wpis z mikrobloga

@atestowanie2: O #!$%@?, koleś. Ten wpis jest bardzo popularny. Sporo komentarzy, mnóstwo plusów. Twoich komentarzy jest tu aż kilka, a mimo to ani jeden nie zdobył najmniejszego plusa (stan na 13.05.2018 r., 00:09). Myślę, że to najlepiej świadczy o tym, jak totalnie idiotyczny jest Twój tok myślenia.
  • Odpowiedz
@kompek: Nie rozumiesz różnicy pomiędzy atakiem na mnie i moją rodzinę, a na obcych ludzi? Bronienie swojej rodziny jest normalne, ale obrona obcych ludzi narażając własne zdrowie i życie to nie jest dobry pomysł. Uczą tego nawet strażaków i policjantów na pierwszym szkoleniu( ͡° ͜ʖ ͡°)


@atestowanie2: Tylko dziwne że nie uczą na tym twoim szkoleniu podstawowej rzeczy - zapobieganie większemu zagrożeniu. Gościu przecież
  • Odpowiedz
Art. 26 KK

Nie popełnia przestępstwa, kto działa w celu uchylenia bezpośredniego niebezpieczeństwa grożącego jakiemukolwiek dobru chronionemu prawem, jeżeli niebezpieczeństwa nie można inaczej uniknąć, a dobro poświęcone przedstawia wartość niższą od dobra ratowanego. Nie popełnia przestępstwa także ten, kto, ratując dobro chronione prawem w warunkach określonych w § 1, poświęca dobro, które nie przedstawia wartości oczywiście wyższej od dobra ratowanego.


@Polinik: W praktyce sądowniczej w PL jest to znacznie bardziej
  • Odpowiedz
obrona obcych ludzi narażając własne zdrowie i życie to nie jest dobry pomysł


@atestowanie2: przecież to była policjantka... Jeżeli piszesz na serio to co piszesz to nie wiem nawet jak to skomentować. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli widziałbyś że ktoś obok ciebie jest rabowany to uważasz że nie należy robić nic?
  • Odpowiedz