Wpis z mikrobloga

@DywanTv: Jak chcesz pierwszy raz oddawać to lepiej odpuścić jazdy. Jeszcze się uczysz jeździć, więc nie ma sensu w takim przypadku ryzykować osłabieniem organizmu lub obniżoną koncentracją.
@balbezaur: Chodzi o to, że jest w mieście taka impreza, gdzie można oddać krew. Od 10:00 rano przyjmują 120 osób, potem nie. Do tego bedą też jakieś koncerty itd. Nie wiem w ile te 120 osób obskoczą, jazdy skończyłbym około 14:00. Myslisz, ze w 4 godziny zrobią 120 osób?
@DywanTv: myślę że jak coś się robi szybko to niedokładnie, nie umniejszając niczyich umiejętności. Takie akcje mają zachęcić do oddawania krwi, zaszczepić myśl. Super że są ale warunki polowe =/= stacja krwiodawstwa. Poza tym ja się boje takiej wielkiej igły to mnie nie pytaj xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DywanTv: ja po pierwszym oddaniu pojechałem jeszcze do pracy (chciałem odebrać sobie wolne w innym dniu). Mało brakowało, żebym nie wyhamował przed rondem i nie stuknął w inny samochód. Teraz już nie zamula mnie tak i jeżdżę normalnie po oddaniu krwi, ale po pierwszym razie to było głupie i nieodpowiedzialne.