Wpis z mikrobloga

Dawniej jakoś ignorowałem wszystkie przejawy stulejarstwa i przegrywu na wykopie ale ostatnio to już się wytrzymać nie da. Wymyślacie sobie jakieś wymówki, że nie jesteście Hiszpanem z erazmusa, że nie jesteście jakimś gigachadem i jeszcze jakieś inne pierdoły. Prawda jest taka że jesteście przegrywami tylko z jednego powodu - waszego #!$%@?. To nie gigachad zabiera wam dziewczyny tylko wasze własne #!$%@?.

#!$%@? - inaczej nie da się tego nazwać. Mówicie że dziewczyny nie mają zainteresowań, a wy czym się możecie pochwalić? Oglądaniem magicala i innych patostreamów?

Strasznie mnie zaczyna irytować ten wylew przegrywu na wykopie. Z chęcią bym zapłacił za jakieś konto premium żeby nie musieć przebijać się przez tysiące wpisów typu "Dlaczego jestem taki samotny?", "Dziewczyny to suki bo lecą na chadów" itp tylko móc zobaczyć wpisy ludzi którzy pokazują jakieś fajne miejsca na wakacje czy ciekawostki ze świata.

Administracja przy rejestracji powinna wprowadzić jakiś test na przegryw i nie pozwalać zakładać konto przegrywom.

#gorzkiezale #zalesie #oswiadczenie
tusk - Dawniej jakoś ignorowałem wszystkie przejawy stulejarstwa i przegrywu na wykop...

źródło: comment_PkOB1kBEIeEzltzubgkLxt9ccLU2vydQ.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
Dawniej jakoś ignorowałem wszystkie przejawy stulejarstwa i przegrywu na wykopie ale ostatnio to już się wytrzymać nie da.


@tusk: Ja to mam jeszcze inaczej. Siedzę tutaj prawie 7 lat a dopiero od niedawna zacząłem zaglądać na mirko (sic!). #!$%@?, jaki to był błąd... Naprawdę czasami lepiej żyć w niewiedzy/nieświadomości, że tylu "takich" ludzi istnieje.
  • Odpowiedz
Administracja przy rejestracji powinna wprowadzić jakiś test na przegryw i nie pozwalać zakładać konto przegrywom.


@tusk: zbyt przegryw aby dostać konto na vikopie - to by dopiero było
  • Odpowiedz
@Rafikov: Ogólnie na wykopie panuje swoista lagerszpera, przekonania i sposób podejścia do pewnych spraw, po czym bardzo łatwo poznać kogoś kto długo siedzi na Wykopie. Choćby to bzdurne rozróżnienie na niebieskie i różowe paski, które doprowadza nawet do tego, że faceci mówią o swoich kobietach w męskiej formie "mój różowy pasek". Takich powiedzonek, określeń czy poglądów jest wiele i niestety bardzo zatruwają one umysł. Wystarczy na jakiś czas opuścić ten serwis
  • Odpowiedz
@tusk: no właśnie ostatnio coraz większy wysyp debili, już nawet nie ma sensu komentowanie, bo połowa i tak nie rozumie języka polskiego, ani odniesień do historii/kultury...
  • Odpowiedz
Połowa komentarzy była utrzymana w tonie przerzucenia winy na nią, bo na pewno zaniedbała siebie/męża więc biedak MUSIAŁ szukać seksu gdzieś indziej.


@ninakraviz: w połowie związków które znam tak jest, baba dostaje od faceta czego chce i szlaban na seks, nawet miłego słowa od niej nie usłyszy.
  • Odpowiedz
w połowie związków które znam tak jest, baba dostaje od faceta czego chce i szlaban na seks, nawet miłego słowa od niej nie usłyszy. @tomtom666: a w połowie związków, które ja znam tak nie jest. Ba, znam kobiety, które BARDZO narzekają jeśli aktualnie żyją w celibacie. Może podpowiedz kolegom żeby zaczęli o siebie dbać czy coś.
  • Odpowiedz
@ninakraviz: no, jak sama zauważyłaś, w połowie tak nie jest. Czyli w połowie tak jest.

W tym konkretnym wypadku było zdaje się powiedziane, że żona po prostu go odstawiła do separacji, za takie coś powinien być orzekany rozwód z jej winy. Podobnie zresztą jak w sytuacji, gdy facet odstawia kobietę.

I co to w ogóle za uwaga, że mężczyźni powinni o siebie dbać? Obie strony powinny o siebie dbać.
  • Odpowiedz
@tomtom666: Tam nic nie było o separacji, nie dopowiadaj sobie proszę.
Obie strony powinny o siebie dbać, ale jeśli jedna z nich nagle unika segzów to - zgodnie z tym co wykopki piszą - w pierwszej kolejności należy szukać powodów w związku. I wiesz co się wtedy robi? Rozmawia i rozwiązuje problem, a nie idzie na bok xD
  • Odpowiedz